16.03.2015. 21:42
Neveiksmi Indianvelsas «Masters 1000» sērijas turnīra trešās kārtas mačā pirmdien piedzīvoja Latvijas pirmā rakete Ernests Gulbis, kas ar rezultātu 4-6, 4-6 piekāpās Adrianam Manarino no Francijas. Spēle ilga stundu un 30 minūtes.

Sacensībās Gulbis nopelnīja 45 reitinga punktus un 31 670 ASV dolāru prēmiju.

26 gadus vecais Gulbis, kurš turnīrā izlikts ar 14. numuru, ATP rangā šobrīd ieņem 15. pozīciju, bet viņa vienaudzis ir 38. vietā.

Naktī uz svētdienu ar uzvaru Gulbis sāka dubultspēļu sacensības. Pāri ar vācieti Andrē Begemanu viņš 6-3, 6-4 nepilnas stundas laikā pirmās kārtas spēlē pieveica čehu Lukašu Rosolu un Santjago Hiraldo no Kolumbijas.

Indianvelsā Gulbis iepriekš spēlējis jau septiņas reizes. Visveiksmīgāk viņam tas izdevās pagājušajā gadā, kad aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, kurā 6-7 (4), 6-7 (3) atzina mājinieka Džona Isnera pārākumu.

Pērn Indianvelsā trešo reizi karjerā triumfēja ATP ranga pirmais numurs serbs Novāks Džokovičs.

«BNP Paribas Open» turnīrs risinās hard seguma kortos, tā kopējais prēmiju fonds ir 5 381 235 ASV dolāri.