22.03.2014. 07:21

Pasaules rangā 22. vietā esošais Gulbis ar 4-6, 6-4 un 5-7 zaudēja francūzim Žiljēnam Beneto, kurš pasaules rangā pašlaik ieņem 52. vietu.

Pirmā seta pirmajā geimā Gulbis atspēlēja vienu breikbumbu, bet turpinājumā kortā valdīja ļoti līdzvērtīga spēkošanās bez reālām iespējām kādam no tenisistiem lauzt pretinieka servi. Pēc astoņiem geimiem rezultāts bija neizšķirts 4-4, bet nākamajā Beneto ar ceturto piegājienu ļoti saspringtā cīņā tika pie sava pirmā breika. Nākamajā geimā francūzis ieguva trīs setbumbas, bet Gubis atspēlēja tikai divas no tām.

Līdzīgi kā pirmajā setā, arī otrajā tenisisti spēkojās ļoti līdzvērtīgi. Pirmajos deviņos geimos nevienam no viņiem nepavērās iespējas tikt pie breika, bet desmitajā geimā pie rezultāta 5-4 Gulbja labā latvietis ieguva savu pirmo breikbumbu mačā, kuru uzreiz izmantoja un panāca duelī līdzsvaru.

Izšķirošo setu pārliecinoši iesāka Gulbis, kurš otrajā geimā ar pirmo mēģinājumu salauza sāncenša servi, bet brīdi vēlāk droši panāca 3-0 savā labā. Smaga cīņa par uzvaru izvērsās piektajā geimā, kura gaitā Gulbis atspēlēja arī vienu breikbumbu, bet sestajā geimā latvietis neizmantoja iespēju iegūt vēl vienu breiku un teju nodrošināt uzvaru. Šāda iespēja Gulbim pie savas serves bija devītajā geimā, tomēr tā izskaņā Beneto ieguva breikbumbu, to izmantoja un panāca rezultātu 4-5. Nākamajā geimā pie francūža serves latvietis tika pie vienas mačbumbas, taču tā palika neizmantota, rezultātam kļūstot neizšķirtam 5-5.

Nākamajā geimā Gulbja neveiksmes turpinājās. Vispirms viņš tika galā ar vienu sāncenša breikbumbu, taču mazliet vēlāk ļāva francūzim iegūt vēl vienu breikbumbu, kuru viņš šoreiz izmantoja. Sekojušajā geimā Beneto savu servi nosargāja, izcīnot uzvaru, lai arī Gulbis tika galā ar vienu sāncenša mačbumbu.

Dalību turnīrā Gulbis noslēdza ar iegūtiem 25 ranga punktiem.

Turnīra trešajā kārtā Beneto tiksies ar spāņu tenisistu Tomiju Robredo, bet ceturtajā kārtā iespējama tikšanās ar pasaules otro raketi serbu Novaku Džokoviču.

No šajā sezonā sešiem aizvadītajiem turnīriem Gulbis vienā uzvarējis, bet vēl četros ticis vismaz līdz ceturtdaļfinālam.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]