22.06.2014. 22:17
Pirmdienas rītā Latvijas tenisists Ernests Gulbis uzsāks Vimbldonas turnīru, sacenšoties ar igaunu Jirgenu Zopu, ar kuru līdz šim aizvadījis vienu maču, uzvarot trijos setos (6:3, 1:6, 6:3). Gulbis tiek vērtēts kā izteikts favorīts, un koeficients viņa uzvarai trijos setos ir 1,28.

Bukmeikeru vērtējumā Ernests Gulbis ir pārliecinošs šī mača favorīts - viņa uzvaras koeficients ir 1.03, kamēr igaunim Jirgenam Zopam tas ir ļoti augstais 14.00. Tam iemesls nav tālu jāmeklē, jo iepriekšējā "Grand Slam" Gulbis aizspēlējās līdz pat pusfinālam un pēc tam pirmoreiz iekāpa ATP ranga pirmajā desmitniekā.

Jirgens Zops savukārt nekad nav bijis rangā augstā par 71. vietu, un viņa vienīgā nopietnā uzvara šajā gadā ir Parīzē pār Tomiju Hāsu, kurš izstājās, esot vadībā pirmajā setā ar 5:2... . Koeficients uz to, ka Gulbis uzvarēs trijos setos, ir 1.28, bet panākums četros setos novērtēts ar koeficientu 4.50. Šī gan nebūtu pirmā reize, kad Gulbim nākas pamatīgi panervozēt pret teorētiski daudz vājāku pretinieku, turklāt arī pirmajā un līdz šim vienīgajā spēlē pret Zopu Gulbis vienu setu zaudēja, turklāt ar 1:6 (pagājušajā sezonā).

Iespēja, ka Zops aizvilks maču līdz piektajam setam, novērtēta ar koeficientu 12,00, taču, ja reiz ir ticība Gulbja pārākumam, vērts izmēģināt likmi, kas sniedz Gulbim Zopam 8,5 geimu handikapu - koeficients, ka Gulbis uzvarēs vairāk geimos arī šajā gadījumā, ir 1.93.

Gulbis aizvadītajā nedēļā piedalījās paraugspēļu turnīrā, kas, protams, treniņš bija lielisks, taču cīņassparu var būt licis nedaudz piemirst. Koeficients uz to, ka pirmajā setā tiks izspēlēti vairāk nekā deviņi geimi, ir 2.10.

Vimbldonā Gulbis izlikts ar 12. numuru, taču bukmeikeri uzskata viņu par devīto reālāko kandidātu uz uzvarētāja titulu, proti, viņam noteikts koeficients 61,00, tāds pats kā Milošam Raoničam. Visaugstāk tiek vērtētas Novaka Džokoviča izredzes (koeficients 2,75), bet otrais šajā sarakstā ir Endijs Marejs (5,00). Uz viena pakāpiena nolikti Rodžers Federers un Rafaels Nadals, kuriem koeficients 6.00.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Ernests Gulbis - Jürgen Zopp
11.04  211.00  Veic Betsafe likmi!
68% 0% 32%  
  Visas spēlesAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties