23.05.2014. 16:53

Pasaules rangā 19. vietā esošais Gulbis ar 6-0 un 6-3 pārspēja Spānijas tenisistu Albertu Montanjesu, kurš pasaules rangā ieņem 61. pozīciju.

Pirmajā setā Gulbis pretiniekam neatstāja ne mazākās cerības, trīsreiz laužot Montanjesa servi un neļaujot spānim uzvarēt nevienā geimā. Otrais sets iesākās līdzīgi pirmajam un Gulbis spēja panākt jau 3-0, tomēr šoreiz Montanjess atspēlējās un izlīdzināja rezultātu. Neskatoties uz to, turpinājumā latvietis atkal uzvarēja trīs geimus pēc kārtas un nodrošināja uzvaru mačā.

Nicas turnīra finālā Gulbis mērosies spēkiem ar  argentīnieti Frederiko del Bonisu vai francūzi Žilu Simonu

Atgādinām, ka pirmā kārta šajā turnīrā ar otro numuru izliktajam Gulbim bija brīva, otrajā kārtā viņš ar 6-7 (4:7), 6-4 un 6-1 uzvarēja slovāku Martinu Kližanu, bet ceturtdaļfinālā ar 6-3, 3-6 un 7-6 (7:5) pieveica sev labi zināmo krievu Dmitriju Tursunovu.