01.07.2015. 11:24
Sestdienas vakaru 18. jūlijā „Gulbenes K.S.P.” sporta klubs aicina pavadīt sportiskā noskaņā un piedalīties Gulbenes pilsētas atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Sacensības sāksies ap 19.00 Gulbenes sporta centra zālē, Skolas ielā 12A.

No plkst. 18.00 līdz 19.00 notiks dalībnieku reģistrēšanās un svēršanās, nosakot svara kategoriju. Lai sacensībās varētu parādīt savu spēku svaru stieņa spiešanā guļus, atlētam vispirms jāpiesaka sava dalība interneta vietnē piedalies.sp.lv Sporta censoņu pieteikumi ir gaidīti līdz 16. jūlijam vai sacensību dienā.

Sacensību mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, iepazīstināt novada iedzīvotājus ar spēka trīscīņas sporta veidu, kas pazīstams arī kā pauerliftings. Spēka trīscīņā viena no disciplīnām ir svaru stieņa spiešana guļus, kas ir viena no tehniski viskaprīzākajām kustībām. Tās laikā sportists noceļ svaru stieni no balstiem, viņam drīkst palīdzēt to izdarīt arī asistents, un tad tiek gaidīta tiesneša komanda „Sākt kustību!”. Svaru stienim ir jāpieskaras krūtīm ar kustības pilnīgu apstāšanos. Tad, uzspiežot stieni atpakaļ, jāgaida tiesneša signāls to nolikt. Ja nav bijusi apstāšanās uz krūtīm, svaru stienis nepieskārās krūtīm, kustības laikā tika atrauta kāja vai kāda cita ķermeņa daļa no atbalsta virsmas, tad rezultāts netiek ieskaitīts. Sacensības ir lielisks veids, kā trenēt tehnisko izpildījumu. Savukārt tiesnešu klātbūtne sacensībās sniedz iespēju sportistam uzzināt savas neveiksmes iemeslus.

Sporta kluba „Gulbenes K.S.P.” komanda aicina iedzīvotājus izmēģināt savu spēku Gulbenes pilsētas atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus un radīt motivāciju turpmākajiem treniņiem. Lai sacensības būtu spraigākas, tajās piedalīties ir gaidīti arī citu novadu sportot gribētāji. Spēcīgākie sacensību dalībnieki tiks godināti ar medaļām un diplomiem, savukārt trīs labākās komandas tiks apbalvotas ar kausiem.

Sacensību nolikums ir pieejams: 2015. gada Gulbenes Pilsētas čempionāts |...

Gulbenes pilsētas atklāto čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma organizē biedrība „Gulbenes K.S.P.” sporta klubs sadarbībā ar Gulbenes sporta centru un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, laikraksts „Dzirkstele”, gigants.lv pārstrādes uzņēmums „Rosība” un interneta veikals veikals.sp.lv/.

Informāciju sagatavoja:Baiba NorberteSabiedrisko attiecību speciālisteLatvijas Pauerliftinga federācijaBiedrība Spēka PasauleSpeka Pasaule, Latvijas Pauerliftinga Federācijae-pasts: sab@sp.lv, mob.tālr.: +371 287 52 793

Papildu informācijai:Aigars CīrulisBiedrība „Gulbenes K.S.P.” sporta klubse-pasts: aigars128@inbox.lv, mob.tālr. +371 264 30 455Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties