14.01.2017. 10:47

Vakar Siguldā risinājās Nāciju kauss, un vīriešu sacensībās uzvaru izcīnīja Inārs Kivlenieks, bet labāko trijniekā iekļuva arī Kendija Aparjode un divnieku ekipāža Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs. Sestdien Siguldā Pasaules kausa posms startēja jau pulksten 8:40 ar pirmo braucienu divniekiem.

No latviešiem labākie jau pirmajā braucienā bija Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri zaudēja (+0,139) tikai Vācijas sportistiem un pasaules kausa kopvērtējuma līderiem Toni Egertam un Sašam Benekenam. Arī otrajā braucienā Gudramovičs un Kalniņš uzrādīja otro labāko laiku, divu braucienu summā Egertam un Benekenam zaudējot 0,363 sekundes.

Andris un Juris Šici arī šajā reizē netika galā ar Siguldas trasi. Pirmajā braucienā mūsējie piedzīvoja kritienu, līdz finišam tika, bet bija izstājušies no cīņas par augstākajām vietām. Arī otrais brauciens nebija tas labākais, Šici uzrādīja 11. ātrāko laiku un summā palika pēdējā 20. vietā. Jāpiemin, ka Pasaules kausa posmā Pārksitijā (ASV) Šici kāpa uz goda pjedestāla otra augstākā pakāpiena.

Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs pirmajā braucienā sasniedza 11. laiku, bet otrajā uzrādīja pat astoto labāko rezultātu, summā sasniedzot augsto astoto vietu.