19.12.2015. 08:28
Naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika Kalgarī (Kanāda) Pasaules kausa 4. posma kamaniņu sportā ietvaros sacensības aizvadījuši vīriešu divnieki un sievietes. Diemžēl Latvijas sportisti šoreiz cīņā par medaļām nespēja iesaistīties.

Pirmās uz starta devās 21 divvietīgā ekipāža. Viņu vidū arī Andra Šica/Jura Šica un Oskara Gudramoviča/Pētera Kalniņa divnieki. Labākas sacensības aizvadīja Gudramovičs un Kalniņš, kuri divu braucienu summā uzrādīja laiku viena minūtes un 29.189 sekundes, kas noslēgumā deva astoto vietu.

Andris un Juris šoreiz palika ārpus labāko desmitnieka - viena minūte 29.239 sekundes un 11. vieta. Par sacensību uzvarētājiem kļuva Vācijas sportisti Tonijs Egerts un Saša Benekens - viena minūtes un 28.223 sekundes.

Dāmu sacensībās arī šoreiz Latviju pārstāvēja tikai Elīza Cauce. Divu braucienu summā uzrādot laiku viena minūte 34.462 sekundes, latviete noslēgumā ierindojās 12. vietā.