01.12.2017. 15:35

Gudramoviča/Kalniņa divnieks vienīgo braucienu veica 41,855 sekundēs, kas viņiem par 0,044 sekundēm ļāva apsteigt vāciešus Florianu Lēfleru un Florianu Berkesu. Gudramovičs/Kalniņš nodrošināja vietu pamatsacensībās, kurs startēs arī Nāciju kausā devīto vietu izcīnījušie Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs.

Tikmēr junioru ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme izcīnīja 16.vietu, bet viņi startēja bez iespējas kvalificēties pamatsacensībām. Divniekos pamatsacensībās startēs arī brāļi Andris un Juris Šici.

Gana veiksmīgas sacensības bija arī vīriešiem, kur otro vietu izcīnīja Inārs Kivlenieks, par 0,191 sekundi atpaliekot no vācieša Andi Langenhana. Kivlenieks līdz ar to nodrošināja vietu pamatsacensībās, turklāt to pašu paveica arī Kristaps Mauriņš un Artūrs Dārznieks, kuri Nāciju kausā bija attiecīgi 13. un 17.vietā. Vīriešu konkurencē kopumā startēja 48 sportisti. Savukārt vieta pamatsacensībās jau nodrošināta Rikam Kristenam Rozītim un Kristeram Aparjodam.

Tikmēr dāmu sacensībās Latvijai klājās pieticīgāk. Ulla Zirne ierindojās septītajā vietā un arī nodrošināja iespēju startēt nedēļas nogalē gaidāmajās pamatsacensībās, turklāt 12. un 13.rezultātu uzrādīja attiecīgi Kendija Aparjode un Elīna Ieva Vītola, kuras arī līdz ar to nodrošinājušas dalību tālākā posma norisē.

Savukārt 16.rezultātu sievietēm uzrādīja Sigita Bērziņa, bet 23.vietā bija Anda Upīte, taču abas jaunās sportistes startēja bez iespējas kvalificēties pamatsacensībām. Kopumā sievietēm Nāciju kausā startēja 36 dalībnieces. Sieviešu konkurencē vieta pamatsacensībās garantēta ir Elīzai Caucei.

Šī Pasaules kausa posa ietvaros sestdien trasē dosies divnieku ekipāžas un vīriešu, kamēr svētdien notiks sieviešu un komandas stafetes sacensības. Pēc šī Pasaules kausa posma kamaniņu braucēji dosies uz Ziemeļameriku, kur notiks posmi Kalgari un Leikplesidā.

Izmantotie resursi:LETATrāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties