31.01.2015. 13:13
Pēc trīs spēļu pārtraukuma Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandas Sirakjūsas «Crunch» vārtos piektdien atgriezās latvietis Kristers Gudļevskis, palīdzot vienībai regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 6:4 (3:2, 2:1, 1:1) uzvarēt Ročesteras «Americans» hokejistus.

Gudļevskis savas komandas vārtos pavadīja visu maču, tiekot galā ar 23 no 27 metieniem. Iepriekšējās trīs spēlēs pēc kārtas «Crunch» vārtos bija Andrejs Vasiļevskis no Krievijas.

Sirakjūsas komanda uzvarējusi pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas.

Šosezon latvietis piedalījies 22 spēlēs, kuru laikā guvis 14 uzvaras. Viņš katrā no mačiem vidēji ielaidis 2,78 ripas un atvairījis 90,2% sāncenšu raidījumu. Savukārt viņa konkurents par vietu «Crunch» vārtos Vasiļevskis 23 spēlēs izcīnījis 13 panākumus, vidēji ielaižot 2,41 ripu un atvairot 91,8% metienu.

«Crunch» ar 59 punktiem 42 mačos ieņem Austrumu konferences kopvērtējuma otro vietu.

Tikmēr Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) piektdien pēc desmit uzvaru sērijas otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja uzbrucēja Vitālija Pavlova pārstāvētā Kolorado «Eagles» komanda, kas izbraukumā ar 4:5 (0:1, 0:3, 4:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Aļaskas «Aces». Trešajā trešdaļā viesi pamanījās atspēlēt četru vārtu deficītu.

Pavlovs šajā mačā izcēlās ar divu minūšu noraidījumu un diviem metieniem pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients palika neitrāls.

Otro spēli ECHL turnīrā pēc atgriešanās no AHL kluba Sentdžonsas «IceCaps» piektdien aizvadīja aizsargs Ralfs Freibergs, bet Ontario «Reign» savā laukumā ar 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) zaudēja Aidaho «Steelheads» hokejistiem.

Freibergs šajā mačā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā mačā pie uzvaras tika aizsarga Ričarda Birziņa pārstāvētā Talsas «Oilers» vienība, kas savā laukumā ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja Bramptonas «Beast» komandu.

Birziņš izlaida otro savas komandas spēli pēc kārtas.

ECHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Eagles» komanda ar 57 punktiem 43 cīņās atrodama trešajā pozīcijā, vienu vietu zemāk ar 56 punktiem atrodas «Reign», bet «Oilers» vienība ar 46 punktiem 44 spēlēs ir septītā.