30.04.2015. 08:33
Kopumā aizvadot neveiksmīgu sēriju, latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis un viņa pārstāvētā Sirakjūsas «Crunch» komanda trešdien izstājās no Amerikas Hokeja līgas (AHL) izslēgšanas turnīra jeb Kaldera kausa.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā duelī «Crunch» savā laukumā ar 2:5 (1:1, 0:1, 1:3) piekāpās Vilksbāres/Skrentonas «Penguins» komandai, sērijā līdz trim uzvarām kapitulējot ar 0-3.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja vien 19 no 23 pretinieku metieniem, bet cīņas izskaņā viņš tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Šajā sērijā Gudļevskis piedalījās visos mačos, savos vārtos caurmērā katrā no cīņām ielaižot 4,96 vārtus un kopumā atvairot vien 83,3% pretinieku metienu.

Kopumā «Crunch» komanda sezonu noslēdza ar astoņām neveiksmēm pēc kārtas, bet Gudļevskis pēdējos piecos mačos, kuros devies laukumā, kopā ielaidis 23 ripas.

Šosezon Gudļevskis piedalījās 46 AHL regulārā čempionāta spēlēs, kuru laikā izcīnīja 25 uzvaras. Viņš caurmērā katrā no šiem mačiem savos vārtos ielaida 2,81 ripu un atvairīja 90% pretinieku metienu.

Nav zināms, vai Gudļevskis varēs doties palīgā Latvijas izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā, kas jau piektdien sāksies Čehijā, jo cīnīties Stenlija kausa izcīņā turpina latvieša īpašniece Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Tampabejas «Lightning».

Kā zināms, iepriekš šosezon Gudļevskis vietu pamatsastāvā bija zaudējis jaunajam krievam Andrejam Vasiļevskim, tomēr viņš izsaukts uz «Lightning», kas iespēju sevi pierādīt devis latvietim.

«Crunch» komanda ar 92 punktiem 76 mačos regulārajā sezonā palika Austrumu konferences kopvērtējuma piektajā vietā.

Kā zināms, latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš iedzīvojies ceļgala savainojuma, kā dēļ viņam sezona beigusies priekšlaicīgi, bet viņa iepriekš pārstāvētā Jūtikas «Comets» komanda Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā ar 2-1 atrodas vadībā pret Čikāgas «Wolves» vienību.

Regulārajā sezonā «Comets» uzvarēja Rietumu konferences kopvērtējumā.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029