06.02.2016. 12:02
Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien ielaida četrus vārtus un trešā perioda sākumā tika nomainīts viņa pārstāvētās komandas Sirakjūsas «Crunch» zaudējumā Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā.

«Crunch» savā laukumā ar 4:5 (0:0, 2:2, 2:3) zaudēja Ročesteras «Americans» vienībai.

Gudļevskis laukumā pavadīja mača pirmās 44 minūtes, kuru laikā atvairīja 18 no 22 pretinieku metieniem.

Trešā perioda sākumā, kad Gudļevskis četru minūšu laikā ielaida divus vārtus, «Crunch» nokļuva iedzinējos ar 2:4 un latviešu vārtsargu nomainīja Edams Vilkokss, kurš turpinājumā atvairīja deviņus no desmit metieniem.

«Crunch» izdevās panākt neizšķirtu 4:4, taču galā piedzīvoja zaudējumu, kas komandai bija ceturtais pēc kārtas.

Gudļevskis šosezon AHL piedalījies 23 spēlēs, sekmējis komandai astoņas uzvaras pamatlaikā, vidēji mačā ielaidis 2,95 ripas un atvairījis 90,6% pretinieku metienu.

Citā mačā Ronalda Ķēniņa pārstāvētā komanda Jūtikas «Comets» izbraukumā ar 5:2 (3:1, 1:0, 1:1) pieveica Sentdžonsas «IceCaps».

Latviešu uzbrucējs šajā mačā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

«Comets» izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

Ķēniņš šosezon AHL aizvadījis 12 spēles, izdarījis divas rezultatīvas piespēles un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -2.

Vēl vienā mačā Ņikitas Jevpalova pārstāvētā vienība Sanhosē «Barracuda», spēlējot bez Latvijas uzbrucēja, viesos ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Ontārio «Reign».

«Barracuda» piedzīvoja septīto zaudējumu pēdējās astoņās spēlēs.

Jevpalovs debijas sezonā AHL čempionātā piedalījies 37 mačos, guvis divus vārtus, izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles un nopelnījis -7 lietderības koeficientu.

Jau ziņots, ka Jevpalovu pagājušās nedēļas beigās «Barracuda» nosūtīja uz Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) vienību Allenas «Americans», kuras sastāvā uzbrucējs trīs mačos guva vienus vārtus un veica trīs rezultatīvas piespēles. Šonedēļ Jevpalovs atgriezās «Barracuda» komandā.

AHL turnīra tabulā «Crunch» izcīnījusi 47 punktus 46 spēlēs un atrodas Ziemeļu divīzijas piektajā pozīcijā, «Comets» ar 48 punktiem 44 mačos pakāpusies uz trešo vietu, savukārt «Barracuda» ierindojas trešajā pozīcijā Klusā okeāna divīzijā ar 46 punktiem 42 spēlēs.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA