07.12.2015. 09:06
Zaudējumu Amerikas Hokeja līgā (AHL) naktī uz pirmdienu piedzīvoja Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakūzu "Crunch" vienība, kas ar 0:4 viesos atzina Olbanī "Devils" pārākumu. Gudļevskis nospēlēja pēdējās 20 minūtes.

Lai gan līdz ar Bena Bišopa savainojumu pastāvēja iespēja, ka Tampabejas "Lightning" izsauks Gudļevski uz NHL, tā nenotika un Kristers piedalījās savas "Crunch" komandas kārtējā mačā AHL turnīrā. Tiesa, spēli Gudļevskis lielāko tās daļu noraudzījās no laukuma malas. Skats gan nebija patīkams, jo Gudļevska vienaudzis un kolēģis Adams Vilkokss pirmajās divās trešdaļās ielaida trīs vārtus (atvairīti 14 no 17 metieniem), bet uz pēdējo trešdaļu treneri nolēma Vilkoksu nomainīt uz laukumā laida Gudļevski.

Kristers ielaida vārtus jau ceturtajā trešdaļas minūtē, bet kopumā atvairīja sešus no septiņiem metieniem , bet pēdējā trešdaļā abu komandu spēlētāji vēl paspēja saplūkties, par to nopelnot vairākus noraidījumus. "Crunch" zaudēja ar 0:4, piedzīvojot 11. neveiksmi 21 spēlē un astoto pamatlaikā.

QMJHL turnīrā uzvaru izcīnīja "Huskies", kas viesos ar 6:3 apspēlēja "Titan" vienību, bet uzvarētāju rindās Toronto "Maple Leafs" draftētais Mārtiņš Dzierkals nepiedalījās mačā, jo jau devies pāri okeānam, lai pievienotos Latvijas U-20 izlasei.

USHL turnīrā zaudējumu piedzīvoja Haralda Egles pārstāvētā Medisonas "Capitols", kas ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās "Force" vienībai. Latviešu uzbrucējam vieni vārti un viena rezultatīva piespēle, kā arī divi metieni, divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients (+2). Šosezon 19 gadus vecais Egle guvis četrus vārtus un atdevis 13 piespēles.