17.01.2014. 14:56

  • Herberts Vasiļjevs olimpiādes dēļ trenējas arī naktīs vakar
  • Ābols pēc olimpiādes varētu kļūt par Latvijas izlases treneri 2014. g. 15. janvāris

«Kad dodies laukumā, tu nevari domāt par to, ka varētu zaudēt ar lielu rezultātu,» par olimpisko hokeja turnīru Amerikas hokeja līgas (AHL) kluba Sirakjūsas «Crunch» preses dienestam sacīja Gudļevskis. «Vienmēr domāju par uzvaru, un tā darīsim arī olimpiskajās spēlēs Sočos.»

«Piedalīšanās olimpiskajās spēlēs ir liels gods un kā sapņa piepildījums,» tā Gudļevskis.

Latvijas izlase Olimpiādes spēlēm sāks gatavošanos 1. februārī. Pirmais mačs četrgades lielākajā sporta forumā mūsu valstsvienībai ir paredzēts 12. februārī ar Šveices komandu.

«Mēs neesam vienīgā izlase, kurai pirms olimpiskajām spēlēm nebūs treniņnometnes. Tā būs visām komandām,» teica talantīgais vārtsargs. «Viens otru labi pazīstam, un problēmām nevajadzētu būt.»

Īsi pirms olimpiskā hokeja turnīra Teda Nolana vadītā vienība aizvadīs divas pārbaudes spēles. 8. februārī paredzēta tikšanās ar vienu no galvenajām favorītēm Krieviju, bet divas dienas vēlāk jāspēlē ar Austriju.

«Šobrīd koncentrējos spēlēšanai Sirakjūsas «Crunch» sastāvā. Un, kad pienāks laiks olimpiskajām spēlēm, tad domāšu tikai par šo turnīru,» skaidro 21 gadu vecais vārtsargs.

Pēc mača ar Šveici Latvijas komanda Sočos spēkiem mērosies ar Čehiju un Zviedriju.

Olimpiskās spēles Krievijas kūrorta pilsētā risināsies no 7. līdz 23. februārim.Karateakademija.lv Dzirnavu 43, Rīga, LV-1010
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties