11.02.2014. 15:49

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Gudļevskis pirmdien ar NHL organizēto čārterreisu pievienojās Latvijas izlasei Sočos, kura gatavojas savam ceturtajam olimpiskajam hokeja turnīram pēc kārtas.

«Pēc laika zonu maiņas un lidojuma kājas ir nedaudz smagākas. Tomēr lidmašīna bija ļoti laba - ar visām gultām, pirmo reizi braucu ar tik labu gaisa kuģi,» sacīja vārtsargs, kurš Soču Olimpiādē spēlēs ar īpaša dizaina ķiveri, kas būs rotāta ar Latvijas simboliem.

Jau vēstīts, ka šobrīd Gudļevskis cīnās Ziemeļamerikas laukumos, lai izkarotu ceļu līdz NHL. Šo sezonu viņš sāka Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komandā Floridas «Everblades», bet tagad jau ir stabils AHL komandas Sirakūzas «Crunch» vārtsargs. Iepriekšējā nedēļā latvietis izpelnījās jau kārtējo izsaukumu uz NHL komandu Tampabejas «Lightning» un pirmo reizi tika pieteikts pasaules spēcīgākās līgas spēlei, noraugoties, kā Tampabejas komanda pieveic Detroitas «Red Wings».

«Es zināju, ka mani sagaida ceļš uz ECHL, bet mans pirmais mērķis bija pēc iespējas ātrāk šosezon tikt uz AHL,» atklāja Gudļevskis. «Pussolis tajā virzienā ir sperts, bet gribētos tur spēlēt vēl stabilāk, uzlabot sniegumu un labi pabeigt sezonu.»

Šosezon aizvadītajās 22 spēlēs AHL turnīrā Gudļevskis vidēji ielaidis 2,69 ripas un atvairījis 90% pretinieku metienu, tiekot pie 11 panākumiem un četras reizes paliekot nepārspēts. Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties