11.01.2014. 12:43

  • Gudļevskis nodrošina «Crunch» uzvaru AHL mačā 2014. g. 9. janvāris
  • Gudļevskis netiek izsaukts uz NHL klubu «Lightning» 2014. g. 7. janvāris

Gudļevskis pamatlaikā un pagarinājumā atvairīja visus 22 pretinieku metienus, kā arī tika galā ar vienu no četriem pēcspēles metieniem, tiekot atzīts par cīņas otro zvaigzni.

Šosezon aizvadītajās 15 spēlēs AHL turnīrā Gudļevskis caurmērā ielaidis 2,54 ripas un atvairījis 90,9% pretinieku metienu, tiekot pie astoņiem panākumiem.

Pirms tam trešdien AHL atgriezies somu vārtsargs Riku Heleniuss, kurš uz «Crunch» komandu izsaukts pēc tam, kad to atstājis Sedriks Dežardens. Šis vārtu vīrs devies uz Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Tampabejas «Lightning», aizstājot savainoto Benu Bišopu.

Pirms tam pastāvēja varbūtība, ka no «Crunch» uz NHL varētu tikt izsaukts Gudļevskis, taču tā nenotika.

Kā zināms, Gudļevskis sezonas sākumā sargāja Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komandas Floridas «Everblades» vārtus. «Everblades» sastāvā Gudļevskis 11 spēlēs vidēji ielaida 1,83 ripas un atvairīja 92,5% metienu. Šajos mačos latvietis palīdzēja komandai izcīnīt septiņas uzvaras.

«Crunch» šobrīd AHL Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā ar 36 punktiem 35 mačos ieņem 11.pozīciju.

Kā zināms, šajā vasarā Gudļevski NHL jauno spēlētāju draftā ar kopējo 124.numuru izvēlējās «Lightning» komanda un augusta sākumā viņš parakstīja trīs gadu divvirziena līgumu. Gudļevskis šovasar kļuva par 29.latviešu hokejistu, kurš izvēlēts pasaules spēcīgākās līgas draftā, un tikai otro vārtsargu aiz Artūra Irbes.

Vārtsargs iekļauts Latvijas izlasē dalībai gaidāmajās Soču ziemas olimpiskajās spēlēs.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties