28.02.2014. 07:33

  • Gudļevskis tuvākajās dienās var ieiet hokeja vēsturē vakar
  • Gudļevskis paliks NHL klubā «Lightning» 2014. g. 25. februāris

«Lightning» komandas vārtus sargāja Bens Bišops, kurš atvairīja 26 no 29 pretinieku raidījumiem.

Gudļevskis tika pieteikts otrajai savas komandas spēlei pēc kārtas, tomēr pirmā no tiem bija pirms trim nedēļām - pirms pārtraukuma, kurš iestājās saistībā ar Soču olimpiskajām spēlēm.

Sočos ar lielisko sniegumu ceturtdaļfināla mačā pret Kanādu Gudļevskis ar sevi iepazīstināja daudzus pasaules līdzjutējus.

Tagad Gudļevskis paņemts «Lightning» komandas četru spēļu izbraukuma sērijā, bet potenciālais vienības otrais vārtsargs Andešs Linbēks nosūtīts uz Amerikas hokeja līgu (AHL), lai atgūtu spēļu praksi.

Ja Gudļevskis kādā no mačiem dosies laukumā, viņš kļūs par pirmo vārtsargu vēsturē, kurš vienā sezonā piedalījies gan Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) mačā, gan AHL, NHL un olimpiskajās spēlēs.

Mačā ar «Predators» pirmos divus vārtus guva tieši «Lightning», kad abas reizes izcēlās Martēns Senluī. Otrajā trešdaļā mājinieki panāca izlīdzinājumu, bet uzvaras vārtus sešas minūtes pirms pamatlaika beigām iemeta Patriks Hornkvists.

Šis bija «Lightning» komandas piektais zaudējums pēdējās septiņās spēlēs. Nākamo maču vienība aizvadīs sestdien, kad viesosies pie Dalasas «Stars».

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā Tampas klubs ar 71 punktu 59 spēlēs saglabāja trešo vietu.SL Namu Serviss, SIA Jasmuižas 18 k.1, Rīga, LV-1021
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties