01.11.2015. 09:39
Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis bija pieteikts spēlei, taču palika rezervē mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas «Lightning» ar 1:3 savā laukumā sestdien piekāpās Bostonas «Bruins» Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

Vārtus mājiniekiem sargāja komandas pamatvārtsargs Bens Bišops, kurš atvairīja 31 no 33 metieniem, jo trešos vārtuis «Bruins» guva raidot ripu tukšos vārtos.

Ar Ņikitas Kučerova metienu Tampas komanda pirmajā trešdaļā nokļuva vadībā, taču vēl līdz pārtraukumam Mets Beleskijs panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru nostiprināja Brets Konollijs un Breds Maršands.

Gudļevskis pagājušajā nedēļā tika izsaukts uz NHL no Sirakūzu «Crunch» Amerikas Hokeja līgā (NHL) un sargāja «Lightning» vārtus pagājušo sestdien pret Čikāgas «Blackhawks», kurā viņa komanda zaudēja pagarinājumā ar 0:1. Latvietis tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Otrdien pret Sentluisas «Blues» un arī ceturtdien pret Kolorādo «Avalanche» vārtus atkal sargāja Bišops.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA