05.02.2015. 07:49
Uzvaru Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta trešdienas spēlē izcīnīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakjūzas «Crunch» komanda.

• «Lightning» veic vārtsargu rokādi, kas Gudļevskim sola lielāku spēles laiku 2015. g. 2. februāris
  • Nabokovs nevēlas doties pie Gudļevska uz fārmklubu 2015. g. 3. februāris

Aizvadītajā mačā «Crunch» ar rezultātu 3:2 savu skatītāju priekšā tika galā ar Hartfordas «Wolf Pack» vienību.

22 gadus vecais Gudļevskis atvairīja 15 no 17 pretinieku metieniem. Abus vārtus Latvijas vārtsargs ielaida otrajā trešdaļā, viesiem izvirzoties vadībā ar 2:0. Trešajā trešdaļā mājinieki atbildēja ar trīs precīziem metieniem.

Šīs sezonas 23 AHL cīņās Gudļevskis vidēji ielaidis 2,74 ripas un atvairījis 90,1% pretinieku metienu. Viņā kontā arī 15 panākumi.

Atgādināsim, ka uz «Crunch» no Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Tampabejas «Lightnig» tika nosūtīts krievu vārtsargs Jevgēņijs Nabokovs, taču viņš atteicās doties uz fārmklubu.

Austrumu konferences kopvērtējumā «Crunch» ar 63 punktiem 45 spēlēs ieņem pirmo vietu.