11.01.2014. 06:09
Latvijas olimpiskās hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis aizvadījis kārtējo spēli Amerikas hokeja līgā, kurā viņa Sirakjūzas „Crunch” ne pamatlaikā, ne papildlaikā vārtus neielaida, taču arī neguva, savukārt pēcspēles metienos piedzīvots zaudējums ar 0:1.

„Crunch” un Providensas „Bruins” AHL mačā īstu šovu sarīkoja divi Eiropas vārtsargi, proti, zviedrs Niklass Sverberjs un latvietis Kristers Gudļevskis. Abi pilnībā neitralizēja pretinieku komandu uzbrukumus visa pamatlaika laikā, katrs atvairot pa 23 metieniem.

Gudļevskis savai komandai palīdzēja novērst četrus mazākumus, tāpat arī viņš veica lielisku atvairījumu pamatlaika pēdējā minūtē. Tiesa, pēcspēles metienos „Bruins” uzbrucēji jau bija naskāki un pārspēja latvieti trīs reizes no četrām, kamēr „Crunch” hokejisti Svedberja vārtos ripu iedabūja tikai divreiz, līdz ar to piedzīvojot zaudējumu 0:1.

Kristers Gudļevskis tika atzīts par mača otro zvaigzni (pirmās zvaigznes gods Svedberjam) un savā rēķinā iekļāva jau trešo sauso spēli šis AHL sezonas laikā aizvadītajos 15 mačos. Vidēji mačā viņš ielaidis 2,54 vārtus un atvairījis 90,9% pretinieku metienu. Šis Gudļevskim bija otrais AHL zaudējums pēcspēles metienos, tiesa, pirmajā reizē vārtsargu lieliskā snieguma dēļ tie ievilkās līdz pat 11. metienu kārtai.

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey LeagueBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties