23.04.2014. 08:18
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā piedzīvoja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas «Lightning» komanda, izstājoties no tālākās cīņas par prestižo trofeju.

• Gudļevskis un «Lightning» nonāk zaudējuma attālumā no sezonas beigām 2014. g. 21. aprīlis
  • Gudļevska debija Stenlija kausā neglābj «Lightning» no zaudējuma 2014. g. 19. aprīlis
  • Gudļevskis paliek uz soliņa, «Lightning» Stenlija kausu sāk ar zaudējumu 2014. g. 17. aprīlis

Aizvadītajā mačā «Lightning» ar 3:4 viesos piekāpās Monreālas «Canadies» vienībai. Sērijā līdz četrām uzvarām «Canadiens» triumfēja ar 4-0.

«Ligthning» vārdu drošība no spēles pirmajā minūtē tika uzticēta Andešam Lindbekam, kurš nepilnu 25 minūšu laikā atvairīja 17 no 20 pretinieku metieniem un tika nomainīts pret 21 gadu veco latvieti.

Gudļevskis atvairīja 16 no 17 pretinieku metieniem. Tomēr neveiksmīgi Latvijas vārtsargs nospēlēja mača pēdējā minūtē, kad «Canadiens» guva uzvaras vārtus un svinēja panākumu visā sērijā.

Jāizceļ, ka Gudļevskis trešajā periodā arī atvairīja bīstamu izgājienu viens pret vienu.

Ar precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Brendans Galahers, Daniels Briērs, Maks Pačioretī un Larss Ellers. Savukārt viesu labā vārtus guva Viktors Hedmans, Ondrejs Palats un Tailers Džonsons.

Nākamajā kārtā «Canadiens» spēkosies ar Bostonas «Bruins» vai Detroitas «Red Wings» pāra uzvarētāju.

Paredzams, ka jau tuvākajā laikā Gudļevskis nāks talkā Latvijas nacionālajai hokeja izlasei, kas gatavojās pasaules čempionātam Minskā.