18.10.2015. 11:31
Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis sestdien palīdzēja Sirakjūsas Crunch vienībai izcīnīt panākumu Amerikas Hokeja līgas (AHL) jaunās sezonas otrajā mačā.

Crunch savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) apspēlēja Bingemtonas Senators hokejistus, bet Gudļevskis atvairīja 27 no 28 pretinieku raidījumiem. Par parādīto sniegumu latvietim tika piešķirts otrās zvaigznes gods.

Tāpat otro panākumu šīs sezonas trešajā mačā guvusi uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē Barracuda, kas izbraukumā ar 4:3 (1:0, 1:2, 2:1) pārspēja Beikersfīlas Condors.

Jevpalovs šajā mačā izdarīja trīs metienus pa pretinieku komandas vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Tikmēr otro zaudējumu šīs sezonas otrajā mačā piedzīvoja uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Jūtikas Comets vienība, kas izbraukumā ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) piekāpās Hartfordas Wolf Pack hokejistiem.

Ķēniņš šajā mačā izdarīja trīs metienus pa pretinieku komandas vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu -1.

Kā zināms, pirms jaunās sezonas sākuma Gudļevskim un Ķēniņam neizdevās nostiprināties savās Nacionālajās hokeja līgas (NHL) komandās - Gudļevskis uz fārmklubu nosūtīts no pagājušās sezonas Stenlija kausa finālistes Tampabejas Lightning rindām, bet Ķēniņš no Vankūveras Canucks.

Ar četriem punktiem divās spēlēs Crunch ieņem otro vietu Ziemeļu divīzijā, kamēr Comets punktus nav guvusi un ieņem septīto, pēdējo, vietu. Tikmēr Barrracuda ar četriem punktiem trīs mačos ir piektajā pozīcijā Klusā okeāna divīzijā.

Girgensonam un Sabres kārtējā neveiksme

Tikmēr latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres vienība sestdien izbraukumā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Tampabejas Lightning komandai, ciešot jau ceturto zaudējumu piecos mačos jaunajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā.

Kad komandas bija aizvadījušas nepilnas trīs minūtēs, viesus vadībā izvirzīja Sems Reinherts. Tiesa, tie arī bija vienīgie Sabres gūtie vārti šajā mačā.

Otrajā puslaikā cīņas rezultātu izlīdzināja Vladislavs Namestņikovs, bet trešajā periodā uzvaras vārtus Lightning labā guva Alekss Kilorns.

Girgensons, spēlējot trešajā maiņā, šoreiz laukumā aizvadīja 13 minūtes un 51 sekundi, kā laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķēja vienu metienu un pārtvēra divas piespēles, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.

Ar diviem punktiem piecos mačos Sabres komanda pašlaik atrodas astotajā vietā Atlantijas divīzijas kopvērtējumā, kā arī ir 13.pozīcijā starp 16 Austrumu konferences vienībām.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222