16.10.2016. 13:36
Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis sestdien savā Amerikas Hokeja līgas (AHL) sezonas pirmajā spēlē ielaida vienus vārtus, palīdzot Sirakjūsas Crunch izcīnīt uzvaru.

Crunch ar rezultātu 4:1 (0:0, 4:0, 0:1) savā laukumā pārspēja Ročesteras Americans.

Gudļevskis šajā spēlē atvairīja 20 no 21 pretinieku mestās ripas. Vienīgo reizi latviešu vārtsargs kapitulēja trešās trešdaļas septītajā minūtē, kad pretinieki panāca 1:4 uz rezultāta tablo.

Tikmēr zaudējumu sestdien cieta uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē Barracuda, kas viesos ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) piekāpās Stoktonas Heat hokejistiem.

Jevpalovs šajā spēlē trīs reizes meta pa pretinieku komandas vārtiem un maču noslēdz ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja Riharda Bukarta pārstāvētā Springfīldas Thunderbirds, kas viesos ar 2:4 (1:3, 0:1, 1:0) atzina Lehaiveli Phantoms vienības pārākumu.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Tikmēr pie uzvaras sestdien tika Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas Penguins, kas ar 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) viesos pārspēja Hartfordas Wolf Pack, bet Latvijas uzbrucējs šajā spēlē traumas dēļ nepiedalījās.

Gudļevskis, Jevpalovs, Bukarts un Bļugers pirmssezona piedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu treniņnometnēs, taču viņi konkurenci neizturēja un tika nosūtīti fārmklubiem AHL.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230