18.12.2016. 12:09
Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis sestdien izkāvās Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, kamēr uzbrucējs Ņikita Jevpalovs guva vien savus otros vārtus šosezon.

Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas «Crunch» komanda viesos ar 5:3 (3:0, 1:3, 1:0) apspēlēja Bridžportas «Sound Tigers» hokejistus.

Gudļevskis maču sāka «Crunch» vārtos un pirmajās 30 minūtēs atvairīja 12 no 13 pretinieku raidījumiem, bet spēles vidū, kad latvietis tikko bija ielaidis vārtus, izcēlās masveida kautiņš, kurā iesaistījās arī abu komandu vārtsargi. Latvieša cīņa ar Stefonu Viljamsu vairāk izvērtās par laušanos un daudz sitienu ar dūrēm nebija, bet abi vārtsargi nopelnīja pa 2+5+10 soda minūtēm un nedrīkstēja dueli turpināt. Savukārt kopā par incidentu tika piespriestas 116 soda minūtes.

Saistītie raksti

Turpinājumā «Crunch» vārtos stājās Edamss Vilkokss, kurš atvairīja astoņus no desmit pretinieku metieniem un palīdzēja savai komandai izcīnīt panākumu.

Citā spēlē Jevpalovs palīdzēja Sanhosē «Barracuda» vienībai savā laukumā ar 5:0 (1:0, 1:0, 3:0) sagraut Beikersfīldas «Condors».

Trešās trešdaļas vidū tieši Jevpalovs guva vārtus un panāca 4:0. Līdz vārtiem izgāja Daniels O'Regans, kura metienu pretinieku vārtsargs atvairīja, bet pirmais pie ripas bija Jevpalovs un nepieļāva kļūdu.

Jevpalovs mačā veica divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un viņa lietderības koeficients bija pozitīvs +1.

Šosezon aizvadītajās 20 spēlēs Jevpalovs atzīmējies vien ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Vēl vienā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas «Penguins» komanda savā laukumā ar 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) apspēlēja Springfīldas «Thunderbirds», kur sezonu sāka Rihards Bukarts.

Bļugers veica trīs metienus pa vārtiem, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sezonas pirmajā pusē Bukarts «Thunderbirds» sastāvā 11 spēlēs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet pašlaik viņš spēlē līmeni zemāk - Austrumkrasta Hokeja līgas (ECHL) vienībā Mančestras «Monarchs».

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā «Penguins» ar 41 punktu 27 mačos ir Atlantijas divīzijas pirmajā vietā un pirmajā pozīcijā visā līgā.

Tikmēr «Crunch» vienība ar 35 punktiem 25 cīņās ir Ziemeļu divīzijas vadībā, savukārt «Barracuda» ar 25 punktiem 20 spēlēs atrodama Klusā okeāna divīzijas trešajā pozīcijā.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana