03.02.2017. 11:00

Sirakjūzas "Crunch" Amerikas Hokeja līgā piekāpās Olbani "Devils", izbraukumā zaudējot ar 2:3. Kristers Gudļevskis atvairīja 24 no 27 metieniem. Šosezon 24 gadus vecais vārtsargs piedalījies 23 spēlēs, vidēji ielaidis 2,73 ripas un atvairījis 448 no 505 metieniem (88,7%).

"Titan" bija vadībā gan ar 2:0, gan 3:1, tomēr pamatlaika izskaņā izlaida pārsvaru, beigās panākumu nodrošinot pagarinājumā. Rodrigo Ābols spēles 11. minūtē vairākumā asistēja pirmajā vārtu guvumā. Viņa rēķinā arī negatīvs lietderības koeficients -1, divi metieni pa vārtiem, viens spēka paņēmiens un uzvarēti 11 no 19 iemetieniem (57,9%).

21 gadu vecais centra uzbrucējs šosezon 33 spēlēs sakrājis 34 (12+22) punktus, 20 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +6. Komandā Ābols ir astotais rezultatīvākais, taču aizvadījis krietni mazāk spēļu nekā līderi – latvietis ir viens no četriem vienībā, kuriem izdevies vidēji spēlē gūt vismaz punktu.

Citā spēlē "Huskies" viesos ar 2:6 piekāpās "Sagueneens". Mārtiņš Dzierkals izdarīja trīs metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2 un tika pie divām soda minūtēm, kuras pēc sava piektā laukuma spēlētāja atgriešanās no sodīto soliņa mājinieki pārvērta vārtu guvumā (2:1). 19 gadus vecajam Dzierkalam šosezon 28 spēlēs 31 (14+17) punkts.

Izmantotie resursi:QMJHL – Includes live game day coverage,...QMJHL – Includes live game day coverage,...Game Summary | TheAHL.com | The American Hockey...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230