28.01.2016. 08:23
Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis nespēja glābt AHL komandu Sirakjūzas „Crunch” no zaudējuma 5:6 papildlaikā un atvairīja 21 no 27 pretinieku metieniem, kamēr Roberts Lipsbergs ECHL spēlē izcēlās ar vārtu guvumu.

Nedēļas nogalē Sirakjūzā tiks aizvadīta Amerikas Hokeja līgas Visu zvaigžņu spēle, kurā piedalīsies arī vietējās komandas pārstāvis Kristers Gudļevskis. Šonakt AHL regulārās sezonas spēlē pret „Sabres” fārmklubu Ročestras „Americans” Gudļevskim neizdevās pasniegt savai komandai uzvaru, jo rezultatīvajā spēlē viņš ripu savos vārtos ieraudzīja sešas reizes.

Gudļevskis atvairīja 21 no 27 pretinieku metieniem, un īpaši viņu sarūgtināja nesen no Bufalo „Sabres” uz leju nosūtītais Fils Varoni, kuram četri punkti (2+2), ieskaitot uzvaras vārtus papildlaikā. Gudļevskim šis ir jau otrais zaudējums papildlaikā pēc kārtas, un deviņās janvāra spēlēs Latvijas vārtsargs savā rēķinā ierakstījis tikai divas uzvaras, tiesa, četras reizes zaudēts tikai papildlaikā. Pirms 1. februāra Zvaigžņu spēles „Crunch” paredzētas vēl divas spēles rīt un parīt.

Spēli šonakt aizvadīja arī Sanhosē „Barracuda”, taču tās sastāvā nebija Latvijas uzbrucēja Ņikitas Jevpalova. „Barracuda” ar 0:3 piekāpās Teksasas „Stars”, taču saglabā astoto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā. Gudļevskis un „Crunch” savukārt ir sestajā vietā Austrumos.

Tikmēr ECHL līgā Roberts Lipsbergs un Jūtas „Grizzlies” ar 3:6 piekāpās Kolorado „Eagles”. Lipsbergs spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficienu mīnus viens, taču izcēlās ar vārtu guvumu, raidot ripu vārtos trešā perioda vidū, tobrīd pievelkot līdz 3:4. Lipsbergs izcēlies ar vārtu guvumu pēc piecu spēļu pārtraukuma un kopumā šosezon 27 spēlēs savācis 14 punktus (9+5).

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey LeagueThe ECHL - Premier 'AA' Hockey League |