29.11.2014. 10:27
Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien piedzīvoja zaudējumu Amerikas hokeja līgas (AHL) čempionātā, jo viņa pārstāvētā Sirakūzas «Crunch» savās mājās ar 3:6 zaudēja Binghemtonas «Senators».

• Ķēniņš iemet Gudļevska konkurentam un izcīna uzvaru AHL spēlē 2014. g. 27. novembris
  • Gudļevska un Ķēniņa komandu spēlē uzstādīts jauns skatītāju rekords Ziemeļamerikā 2014. g. 23. novembris

Gudļevskis atvairīja 27 no 32 pretinieku metieniem, piedzīvojot ceturto zaudējumu šosezon desmit aizvadītās spēlēs.

«Crunch» pēc pirmā perioda bija vadībā ar 3:2, bet pēdējā trešdaļā ielaida čeras ripas, no kurām pēdējo jau tukšos vārtos.

Vēl vienā spēlē Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Jutikas «Comets» savās mājās ar 2:1 uzvarēja Adirondakas «Flames».

Latvijas izlases uzbrucējs divas reizes meta pa vārtiem, bet rezultativitātes punktus neguva. Ķēniņš šosezon 18 spēlēs ir guvis četrus vārtus un ir atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā «Comets» ar 30 punktiem ir otrajā vietā Rietumu konferencē un visā līgā, bet «Crunch» Austrumu konferencē ieņem piekto vietu.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana