07.11.2015. 11:16

, LSM.LV - Sports

Pēdējās trešdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 3:3, bet nepilnas sešas minūtes pirms cīņas beigām "Devils" guva uzvaras vārtus. Uzvarētājiem ar divu vārtu guvumu izcēlās Džozefs Blandisi.

Šosezon Gudļevskis AHL vidēji spēlē ielaida 2,69 ripas un atvairīja 90,2 procentus metienu. Ar viņu vārtos "Crunch" pirmajās divās spēlēs uzvarēja. "Crunch" deviņās spēlēs ir četras uzvaras un deviņi punkti, kas komandu ierindo 11. vietā Austrumu konferencē.

Vienu spēli Gudļevskis šosezon aizvadīja arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL), ielaižot tikai vienu ripu pagarinājumā, tomēr Tampabejas "Lightning" vēlāk viņu nosūtīja uz fārmklubu Sirakūzās, jo pēc veselības problēmu novēršanas komandā atgriezās Andrejs Vasiļevskis. Ar Gudļevski vārtos "Lightning" piekāpās Stenlija kausa īpašniekiem Čikāgas "Blackhawks".

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650