22.11.2013. 08:06
Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis naktī uz piektdienu Austrumkrasta Hokeja līgā (ECHL) atvairīja 17 no 19 metieniem, tomēr viņa pārstāvētā Floridas "Everblades" piedzīvoja zaudējumu, ar rezultātu 1:2 atzīstot Orlando "Solar Bears" pārākumu.

Lai gan "Everblades" hokejisti pa vārtiem meta krietni biežāk (gandrīz divas reizes - 30:17), realizācijas procents krietni augstāks bija mājiniekiem "Solar Bears". Abu Floridas komandu derbijā pie panākuma šoreiz tika "Solar Bears" - 2:1. Gudļevskis atvairīja 17 no 19 metieniem, piedzīvojot otro zaudējumu sešās aizvadītajās spēlēs ECHL turnīrā šosezon.

Šī bija pirmā no trim abu komandu savstarpējām spēlēm pēc kārtas. Tiesa, nākamajās divās, naktī uz sestdienu un naktī uz svētdienu, laukuma saimniece būs "Everblades".

Abas komandas atrodas līdzās arī turnīra tabulā Austrumu konferencē - "Everblades" ar desmit uzvarām 15 spēlēs ir otrā, kamēr "Solar Bears" ar deviņiem panākumiem atrodas trešajā pozīcijā.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties