30.10.2016. 23:58

Amerikas Hokeja līgā pārliecinoši zaudēja Sirakjūzas "Crunch", kas viesos atzina "Penguins" pārākumu (1:6). Visu spēli viesu vārtus sargāja Kristers Gudļevskis, kurš atvairīja 23 no 29 metieniem. Teodors Bļugers nespēlēja. Gudļevskis šosezon spēlējis trīs mačos, vidēji ielaidis 4,73 ripas un atvairījis tikai 47 no 58 metieniem (81,0%). Viņa komandas biedram Edamam Vilkoksam piecās spēlēs atvairīti 89,7% metienu un vidēji ielaistas 2,60 ripas.

Citā spēlē Springfīldas "Thunderbirds" izbraukumā ar 2:0 pārspēja Bridžportas "Sound Tigers". Rihards Bukarts piecreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon Bukartam septiņās spēlēs viena rezultatīva piespēle un negatīvs lietderības koeficients -2.

Kvebekas Junioru hokeja līgā pamatīgu sakāvi piedzīvoja "Titan", kas izbraukumā ar 2:9 zaudēja "Islanders". Rodrigo Ābols spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -4, kas bija dalīts sliktākais rādītājs komandā. Viņam arī viens spēka paņēmiens un uzvarēti divi no četriem iemetieniem. Ābolam trīs mačos vieni vārti un negatīvs lietderības koeficients -3. Mārtiņa Dzierkala "Huskies" trešajā trešdaļā ir vadībā pret "Foreurs" (3:0).

Izmantotie resursi:QMJHL – Includes live game day coverage,...Game Summary | TheAHL.com | The American Hockey...Game Summary | TheAHL.com | The American Hockey...