03.01.2016. 10:06
Pirmo spēli kopš 9. decembra Amerikas Hokeja līgā (AHL) naktī uz svētdienu aizvadīja latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš atvairīja 32 metienus Sirakjūzu "Crunch" zaudējumā. Tikmēr Rietumu līgā (WHL) rezultatīvu sniegumu turpina demonstrēt Rihards Bukarts un Rodrigo Ābols.

"Crunch" tikās ar līgas līdervienību Toronto "Marlies" un otrās trešdaļas beigu pusē vēl atradās vadībā, taču pēdējās 25 spēles minūtēs mājinieki guva divus bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru ar 3:2. Zaudētāju vārtos Gudļevskis atvairīja 32 no 35 pretinieku metieniem.

Šī bija pirmā Kristera spēle AHL kopš 9. decembra. Šosezon Gudļevskis uzvarējis sešos mačos, zaudējis tikpat, vidēji ielaidis 2,45 vārtus, bet atvairījis 92,2% pretinieku metienu. Nākamo maču "Crunch" aizvadīs jau rītnakt, kad atkārtoti tiksies ar Toronto komandu.

Uzvaru AHL izcīnīja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē "Barracuda", kas ar 5:4 pēcspēles metienos izbraukumā pārspēja Beikersfīldas "Condors". Jevpalovs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu (-1). Bullīšu sērijā bija neprecīzi pirmie 13 abu komandu metieni, tai skaitā Jevpalova. Ar nākamo piegājienu gan Sanhosē komandai beidzot izdevās nosvērt svaru kausus uz savu pusi.

Rietumu līgā (WHL) rezultatīvi spēlēja Rihards Bukarts un Rodrigo Ābols, kuri palīdzēja savai Portlendas "Winterhawks" ar 6:5 pēcspēles metienos uzveikt Spoukeinas "Chiefs". Gandrīz astoņu tūkstošu līdzjutēju priekšā Bukarts guva savas komandas otros vārtus pirmās trešdaļas piektajā minūtē. Savukārt Ābols asistēja komandas ceturto un piekto vārtu guvumos.

Pēcspēles metienu sēriju ar neprecīzu mēģinājumu iesāka Bukarts, bet turpinājumā "Winterhawks" bija sekmīgāki, svinot uzvaru ar 6:5. Ābols tika atzīts par spēles otro zvaigzni. Bukarts šosezon 23 spēlēs guvis 15 vārtus un atdevis 14 piespēles, bet Ābolam 31 spēlē 9+15.

Austrumkrasta līgā (ECHL) zaudējumus piedzīvoja Tolīdo "Walleye" (Ralfs Freibergs nespēlēja) un Jūtas "Grizzlies", kas ar 2:3 viesos piekapās Aļaskas "Aces". Jūtas rindās Roberts Lipsbergs veica vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu (-1).

ASV līgā (USHL) rezultatīvu piespēli atdeva Kārlis Čukste, taču viņa pārstāvētā Čikāgas "Steel" ar 4:6 atzina Jangstaunas "Phantoms" pārākumu. Kārlis asistēja savas komandas ceturto vārtu guvumā pēdējās trešdaļas 17. minūtē vairākumā. Tāpat Čukstem viens metiens pa vārtiem un divas soda minūtes par saķeršanos ar pretinieku.

Citā mačā Haralds Egle izdarīja sešus metienus pa vārtiem, tomēr Medisonas "Capitols" ar 0:2 piekapās Blūmingtonas "Thunder". Eglem negatīvs koeficients (-1). Savukārt Georgs Golovkovs nespēlēja "Black Hawks" uzvarā (3:1) pār "Force".

Izmantotie resursi:stats.ushl.comThe ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Home PageWHL NetworkTheAHL.com| The American Hockey League