09.03.2017. 09:34

Kristers Gudļevskis stājās vārtos jau līdz ar spēles pirmo minūti un tika pārspēts divreiz - otrā un trešā perioda vidū. Visus pārējos 25 "IceCaps" metienus, ieskaitot veselus 15 jau pirmajā periodā vien, viņš atvairīja un, palīdzot savai komandai uzvarēt ar 4:2, izpelnījās mača otrās zvaigznes titulu. Gudļevskis arī saņēma divas soda minūtes par pretinieka klupināšanu. Šodien gūtā uzvara ir viņam 12. šosezon un 71. AHL karjerā.

Sanhosē "Barracuda" sastāvā Ņikita Jevpalovs guva vārtus rezultatīvā mačā pret "Gulls". Viņa komanda gan papildlaikā zaudēja ar 6:7, mača gaitā atspēlējoties no 3:6. Atspēlēšanos ar komandas ceturtajiem vārtiem 34. minūtē ievadīja tieši Jevpalovs, kuram šoreiz trīs metieni un pozitīvs lietderības koeficients +1. 22 gadus vecajam uzbrucējam šī bija 50. AHL spēle šosezon un viņš iekrājis 18 punktus (12+6). Bet Teodors Bļugers un "Penguins" ar 0:3 palika sausā pret "Phantoms", un latviešu hokejistam neitrāls koeficients un divi metieni pa vārtiem.

Rietumu hokeja līgā Rūdolfs Balcers tika atzīts par "Blazers" un "Royals" mača pirmo zvaigzni, viņa "Blazers" komandai gūstot panākumu ar 5:2. Balcers guva divus vārtus, palīdzot atspēlēties no 0:2 un pabeidza maču ar lietderības koeficientu +2. Savā pirmajā WHL sezonā Balcers sametis jau 37 vārtus 62 spēlēs, kopā savācot 72 punktus, kas ir trešais labākais rādītājs debitantu vidū.

Divi vārti arī Mārtiņam Dzierkalam Kvebekas Junioru līgā, palīdzot "Huskies" ar 7:2 sakaut "Olympiques". Dzierkalam arī lietderības koeficients +3 un mača otrās zvaigznes gods. Sezonas 42 spēlēs Mārtiņš sakrājis 45 punktus (21+24), bet pagājušajā QMJHL sezonā 59 spēlēs ieguva 67 punktus.

Izmantotie resursi:TheAHL.com | The American Hockey League | The...