05.02.2015. 08:46
Šonakt savu 15 uzvaru 23 spēlēs izcīnija Sirakjūzas "Crunch" vārtsargs Kristers Gudļevskis, bet Rihards Bukarts izcēlās ar trīs punktiem (1+2), palīdzot Brendonas "Wheat Kings" izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Kopš Nabokovu ievietoja atteikumu draftā un Vasiļevski izsauca uz augšu, paredzams, ka Sirakjūzas "Crunch" pirmais numurs būs latvietis Kristers Gudļevskis. Tieši ar viņu vārtos komanda šonakt izcīnija uzvaru ar rezultātu 3:2, pārspējot Hartfordas "Wolf Pack" vienību. Gudļevskis, lai arī izcīnija savu 15 uzvaru 23 aizvadītajās spēlēs, šonakt ar spīdošu sniegumu vārtos neizcēlās, to vismaz parāda viņa statistika, atvairot vien 15 no 17 pretinieku metienu. Turpretī "Wolf Pack” vārtsargs tika galā ar 42 no 45 "Crunch" raidītajiem metieniem.

WHL mačā Rihards Bukarts un viņa pārstāvētā Brendonas "Wheat Kings" ar rezultātu 6:3 pārspēja Medisinhatas "Tigers" vienību. Bukarts šajā mačā guva trīs (1+2) rezultativitātes punktus, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Latviešu hokejists tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

QJMHL spēlē Blenvilas-Buābriānas "Armada" sastāvā Ņikita Jevpalovs pārtrauca savu deviņu spēļu rezultativitātes sēriju, bet viņa pārstāvētā komanda ar 2:3 atzina "Drakkar" pārākumu. Jevpalovam šajā mačā trīs metieni un negatīva lietderība -1.

ECHL uzvaru izcīnija Vitālijs Pavlovs un viņa pārstāvētā Kolorado "Eagles", kas ar rezultātu 5:1 sakāva Beikersfīldas "Condors" vienību. Pavlovs šajā mačā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem.

Izmantotie resursi:WHL NetworkThe ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Home PageQMJHL NetworkTheAHL.com| The American Hockey League



Valmiera FC, SIA Rubene, Nākotnes 5-12, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4227
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties