05.02.2015. 09:04
Naktī uz ceturtdienu Amerikas Hokeja līgā (AHL) pie uzvaras tika latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakūzu "Crunch" vienība, bet Rihardam Bukartam Rietumu hokeja līgā (WHL) izdevās iemest vārtus un atdot divas rezultatīvas piespēles.

Gudļevska pārstāvētā "Crunch" uzņēma Hārtfordas "Wolf Pack" un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2. Gudļevska vārtos abas ripas ielidoja otrajā trešdaļā, tomēr mājinieki, gandrīz četru tūkstošu līdzjutēju uzmundrināti, pēdējās desmit spēles minūtēs realizēja divus vairākumus un reizi iemeta vienādos sastāvos, izraujot panākumu. Latvijas izlases vārtsargs atvairīja 15 no 17 metieniem.

"Crunch" izcīnīja 29. uzvaru 45 spēlēs, un ar 63 punktiem komanda ieņem pirmo pozīciju Austrumu konferencē. Nākamo spēli Sirakūzu komanda aizvadīs naktī uz sestdienu.

Rietumu hokeja līgā (WHL) pie panākuma tika Brendonas "Wheat Kings", kas ar 6:3 viesos uzveica "Hat Tigers". Uzvarētāju rindās ar rezultatīvu sniegumu kārtējo reizi izcēlās Rihards Bukarts. Latviešu uzbrucējs guva piektos komandas vārtus, bet asistēja pirmo un ceturto vārtu guvumos. Tāpat Bukartam pozitīvs lietderības koeficients (+2).

Kvebekas junioru līgā (QMHL) Ņikita Jevpalovs, kurš janvāra izskaņā parakstīja līgumu ar Sanhosē "Sharks", pie punktiem netika, un viņa "Blainville-Boisbriand" ar 2:3 viesos atzina "Baie-Comeau" pārākumu. Jevpalovam negatīvs lietderības koeficients (-1).

Austrumkrasta līgā (ECHL) uzvaru izcīnīja Vitālija Pavlova pārstāvētā Kolorado "Eagles", kas ar 5:1 apspēlēja Beikersfīldas "Condors". 25 gadus vecais uzbrucējs punktus neguva un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.