20.12.2014. 11:45
Latvijas izlases hokejists Kristers Gudļevskis piektdien palika nepārspēts un izcīnīja «sauso» uzvaru Amerikas hokeja līgas (AHL) līgas čempionāta spēlē, palīdzot Sirakūzu «Crunch» komandai viesos ar 2:0 uzvarēt Hartfordas «Wolf Pack» vienību.

Gudļevskis pirmo reizi sezonā savos vārtos neielaida nevienu ripu, atvairīja visus 24 pretinieku metienus un tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Viņš izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas un desmito šosezon 14 aizvadītos mačos. Latvijas vārtsargs šosezon vidēji spēlē ir ielaidis 2,74 ripas, atvairot 90,6 procentus metienu.

Pirmos punktus AHL karjerā piektdien nopelnīja aizsargs Ralfs Freibergs, kurš divas reizes asistēja partneriem, palīdzot Sentdžonsas «Icecaps» viesos ar 4:2 uzvarēt Hamiltonas «Bulldogs». Freibergs pie pirmā punkta tika pirmajā periodā, kad piespēlēja vairākumā, bet otro nopelnīja spēles vidū, palīdzot «IceCaps» panākt neizšķirtu 2:2.

Latvijas hokejists, kuram šī bija tikai ceturtā spēle AHL karjerā, nopelnīja arī divas soda minūtes un neitrālu lietderības rādītāju.

Panākumu guva arī Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Jutikas «Comets», kas mājās ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja Teksasas «Stars». Ķēniņš rezultativitātes punktus neguva, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet spēli beidza ar negatīvu lietderību -1.

Sirakūzu «Crunch» ar 39 punktiem ir otrajā vietā Austrumu konferencē, bet Sentdžonsas «IceCaps» ar 30 punktiem ir 11. pozīcijā. Savukārt Jutikas «Comets» Rietumu konferencē ar 41 punktu ir līderi un pirmo vietu ieņem arī visā līgā.