23.11.2013. 12:36

  • Gudļevskis ielaiž divas ripas; «Everblades» piedzīvo zaudējumu vakar
  • Gudļevskim «sausā» uzvara un pirmās zvaigznes tituls 2013. g. 16. novembris

«Everblades» savā laukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās Orlando «Solar Bears» spēlētājiem.

Gudļevskis šajā spēlē atvairīja 21 no 23 pretinieku metieniem, bet viņa kolēģim pretējos vārtos Garetam Sparksam bija krietni vairāk darba - viņš tika galā ar 32 no 33 «Everblades» hokejistu raidījumiem.

Šī Gudļevskim bija vien trešā neveiksme Ziemeļamerikas karjerā, kas tika uzsākta pirms šīs sezonas.

Abas komandas savā starpā tikās arī ceturtdien, un tad savā laukumā «Solar Bears» arī bija pārāki ar 2:1.

«Everblades» rindās Gudļevskis septiņās spēlēs vidēji ielaidis 1,87 ripas un atvairījis 91,9% metienu. Šajos septiņos mačos latvietis palīdzējis komandai izcīnīt četras uzvaras.

«Everblades» komanda ar 15 spēlēs izcīnītiem 22 punktiem atkritusi uz otro vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.

Kā zināms, šajā vasarā Gudļevski Nacionālās hokeja līgas (NHL) jauno spēlētāju draftā ar kopējo 124.numuru izvēlējās Tampabejas «Lightning» komanda un augusta sākumā viņš parakstīja trīs gadu divvirziena līgumu. Gudļevskis šovasar kļuva par 29.latviešu hokejistu, kurš izvēlēts pasaules spēcīgākās līgas draftā, un tikai otro vārtsargu aiz Artūra Irbes.

Šīs sezonas sākumā viņš spēlējis ECHL un Amerikas hokeja līgas (AHL) klubā Sirakjūsas «Crunch», šajos turnīros līdz šim piedzīvojot tikai divus zaudējumus.

«Crunch» rindās Gudļevskis aizvadīja četras spēles, vidēji mačā ielaižot 1,92 ripas un atvairot 92,4% pretinieku metienu.

[r]Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties