28.11.2013. 09:44
Uzvaru Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien izcīnīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Floridas "Everblades" komanda, kas viesos ar 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) pārspēja Kalamazū "Wings" hokejistus.

Gudļevskis "Everblades" komandas vārtus sargāja visas 60 minūtes, atvairot 23 no 25 pretinieku metieniem. Otrās trešdaļas beigās viņš par spēles vilcināšanu tika sodīts ar divu minūšu noraidījumu, kuru izcieta kāds no komandas laukuma spēlētājiem.

"Everblades" rindās Gudļevskis deviņās spēlēs vidēji ielaidis 1,68 ripas un atvairījis 92,8% metienu. Šajos mačos latvietis palīdzējis komandai izcīnīt sešas uzvaras.

"Everblades" komanda ar 18 spēlēs izcīnītiem 26 punktiem atrodas Austrumu konferences kopvērtējuma otrajā vietā.

Kā zināms, šajā vasarā Gudļevski Nacionālās hokeja līgas (NHL) jauno spēlētāju draftā ar kopējo 124.numuru izvēlējās Tampabejas "Lightning" komanda un augusta sākumā viņš parakstīja trīs gadu divvirziena līgumu. Gudļevskis šovasar kļuva par 29.latviešu hokejistu, kurš izvēlēts pasaules spēcīgākās līgas draftā, un tikai otro vārtsargu aiz Artūra Irbes.

Šīs sezonas sākumā viņš spēlējis ECHL un Amerikas Hokeja līgas (AHL) klubā Sirakjūsas "Crunch". "Crunch" rindās Gudļevskis aizvadīja četras spēles, vidēji mačā ielaižot 1,92 ripas un atvairot 92,4% pretinieku metienu.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301