11.02.2015. 08:26
Pagalam neveiksmīgu spēli Amerikas Hokeja līgā aizvadījusi Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Sirakjūzas "Crunch", kura zaudēja ar 0:10. Gudļevskis atbildīgs par četriem vārtu guvumiem, savukārt ECHL rezultatīvas spēles aizvadījuši aizsargi Ralfs Freibergs un Ričards Birziņš.

Kristers Gudļevskis izbraukuma spēlē pret Adirondakas "Flames" devās sākumsastāvā un pirmajā periodā ielaida divus vārtus, vienus no tiem pretinieki guva mazākumā. Otrā perioda sākumā Gudļevskim vēl divi ielaisti vārti, un viņš tika nomainīts. Laukumā nākušais Alens Jorks gan nebija daudz veiksmīgāks, jo ielaida sešus vārtus, kamēr "Crunch" uzbrukumā neparūpējās pat par goda vārtiem un cieta sakāvi 0:10, uzstādot AHL sezonas antirekordu. Ar desmit vārtu starpību neviena AHL komanda nebija zaudējusi kopš 2002. gada.

Gudļevskis nospēlēja 28 minūtes, kuru laikā atvairīja deviņus no 13 metieniem, bet Jorkam astoņi atvairīti metieni no 14. Vietējie mediji gan norāda, ka "Crunch" laukuma spēlētāji nedarīja praktiski neko, lai palīdzētu saviem vārtsargiem. Tā arī nav smagākā sakāve "Crunch" vēsturē, jo 1996. gadā tika zaudēts ar 2:14. Toreiz gan komanda bija izteikta AHL pastarīte, savukārt šodienas spēli sagaidīja ar septiņu uzvaru sēriju un Austrumu konferences vadībā.

ECHL komandas Talsas "Oilers" sastāvā atgriezies Ričards Birziņš, kurš vairākas spēles bija palicis rezervē. Šodien pret Misūri "Mavericks" (3:7) viņš maču pabeidza ar lietderības koeficientu, taču izdarīja arī divas rezultatīvas piespēles. 24 gadus vecajam aizsargam šī pirmā ECHL spēle, kurā izdevies iegūt vairākus rezultativitātes punktus, un 28 spēlēs viņam septiņi punkti (0+7) un pozitīvs lietderības koeficients +5.

Rezultatīvs šonakt bija arī Ralfs Freibergs, kurš "Reign" uzvarā 4:1 pār "Americans" palīdzēja ar rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Rietumu hokeja līgā Roberts Lipsbergs un Sietlas "Thunderbirds" svinēja uzvaru 2:1 pār "Rockets". Lipsbergs ar punktiem gan neizcēlās

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey LeagueWHL NetworkThe ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Home PageAdirondack Flames put historic beatdown on...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]