16.11.2013. 09:37
Sauso spēli Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) spēlē šonakt aizvadījis Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis, kura pārstāvētais klubs Floridas "Everblades" ar 3:0 pārspēja Gvinetas "Gladiators". Gudļevskis tika galā ar visiem 29 pretinieku metieniem un tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

ECHL spēlē nepārspēts šonakt palicis Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis, kura pārstāvētā komanda Floridas "Everblades" ar 3:0 uzvarēja Gvinetas "Gladiators". 21 gadu vecais Gudļevskis atvairīja visus 29 pretinieku metienus un saņēma spēles pirmās zvaigznes titulu.

Latvijas vārtsargs četrās spēlēs "Everblades" sastāvā ticis pie trim uzvarām, vidēji spēlē ielaižot divas ripas un atvairot 91,2% pretinieku metienu. Šosezon Gudļevskis ir spēlējis arī Amerikas Hokeja līgā (AHL), kur Sirakūzu "Crunch" sastāvā piedalījies četros mačos (ielaisti vidēji divi vārti un neitralizēti 92,4% metienu).

Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) mačā uzvaru pēcspēles metienos izcīnīja Ņikita Jevpalovs un Blenvilas-Buābriānas "Armada", kas ar 3:2 pārspēja Viktoriavilles "Tigres". Trešā perioda astotajā minūtē Latvijas uzbrucējs Jevpalovs izlīdzināja rezultātu (2:2), kopumā mačā izdarot trīs metienus pa vārtiem un uzvarot vienīgajā iemetienā. 23 spēlēs Jevpalovs ir ticis pie 19 (13+6) punktiem.

Uzvaru Rietumu hokeja līgas (WHL) spēlē svinēja Rihards Bukarts un Brendonas "Wheat Kings", kas ar 6:2 uzveica Saskatūnas "Blades". Latvijas hokejistam gan neveiksmīga spēle – koeficients -1. 23 spēlēs Rihards Bukarts ir ticis pie 17 (5+12) punktiem.

Zaudējumu piedzīvoja Roberts Lipsbergs un Sietlas "Thunderbirds", kas ar 1:2 atzina Viktorijas "Royals" pārākumu. 19 gadus vecais Latvijas uzbrucējs tika pie koeficienta -1, bet 21 spēlē ir guvis 16 (11+5) punktus.

Savienoto Valstu hokeja līgā (USHL) pie panākuma netika Haralds Egle un Muskegonas "Lumberjacks", kas ar 3:5 piekāpās Jangstaunas "Phantoms" hokejistiem. 17 gadus vecais Egle izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem un koeficientu -1. 16 mačos Latvijas uzbrucējs ticis pie diviem (1+1) punktiem.

Ziemeļamerikas hokeja līgas (NAHL) spēlē zaudējumu piedzīvoja Latvijas trio pārstāvētais klubs Sū "Eagles", kas ar 2:4 atzina Mičiganas "Warriors" pārākumu. Vienus no diviem "Eagles" vārtiem guva Sandis Zolmanis (3 spēlēs 1+0), bet cits uzbrucējs Bruno Birzītis (18 spēlēs 1+6) asistēja vienā vārtu guvumā un nopelnīja divas soda minūtes. Aizsargs Kristofers Bindulis (20 spēlēs 0+3) palika bez punktiem.

Uzvaru izcīnīja aizsargs Kristaps Bazevičs un "Wildcats", kas ar 3:2 uzveica "Brown Bears". Latvijas hokejista kontā (19 spēlēs 1+4) koeficients +1, trīs metieni pa vārtiem un piecas soda minūtes.

NCAA pirmās divīzijas hokeja čempionāta spēlē punktu par rezultatīvu piespēli nopelnījis Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs (11 spēlēs 0+8), bet viņa pārstāvētais klubs "Falcons" cīnījās neizšķirti (3:3) ar "Bulldogs". Tikmēr "Mavericks" ar Teodoru Bļuģeru ierindā piekāpās "Golden Gophers" (1:4). Latvijas uzbrucējs (9 spēlēs 3+1) palika bez punktiem.

Izmantotie resursi:The ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Home PageQMJHL NetworkWHL NetworkUSHL The United States Hockey League - the best...| North American Hockey League | NAHLcollegehockeystats.com