06.07.2015. 11:29
Sandra Grosberga ar 12. vietu uzsākusi dalību pasaules junioru čempionātā, kas šonedēļ norisinās Norvēģijā. Uzrādītais rezultāts ir visu laiku labākais Latvijas sportistu sasniegums pasaules junioru čempionāta orientēšanās sprinta distancē.

Norvēģijas mazpilsēas Amotas ielās norisinājās pirmās šī gada pasaules junioru čempionāta sacensības - sprinta distancē. Distances bija sarežģītas ar Skandināvijas sprintiem raksturīgām ceļu izvēlēm un pāris mākslīgajām sētām, kas ceļu izvēli padarīja vēl sarežģītāku.

Latvijas spēcīgākā juniore Sandra Grosberga iepriecināja ar izcīnītu augsto 12. vietu. S. Grosberga 2.4km garo distanci veica 15 minūtēs un 30 sekundēs, kas bija par vienu minūti un 34 sekundēm ilgāk nekā uzvarētājai Simonai Abersoldai no Šveices. S. Grosberga distances sākumā bija izvirzījusies pat septītajā vietā, taču tad sekoja kļūda etapā uz sesto kontrolpunktu, kas izmaksāja aptuveni 16 sekundes un 10 vietas. Vēl 10 sekundes tika pazaudētas etapā uz 11. kontrolpunktu un arī garais finiša posmu nebija parocīgs Latvijas sportistei - tur nācās vienu pozīciju atkāpties. Kopumā ātrais skrējiens, iztiekot bez ļoti lielām kļūdām, ļāva S. Grosbergai uzrādīt Latvijas junioru visu laiku augstāko rezultātus sprinta distancē.

Citu Latvijas izlases dalībnieku rezultāti:61. Laura Leiboma 17:2790. Kendija Aparjode 18:3863. Endijs Titomers 16:5683. Alvis Reinsons 17:29DSQ Uldis Upītis

Čempionāts šodien turpinās ar vidējās distances kvalifikāciju.

Informāciju sagatavoja:Jānis Tamužs,LOF preses dienestsBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties