04.09.2014. 18:52

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Uz Latvijas atklātā čempionāta pēdējo posmu ieradās arī sportisti no Igaunijas un Lietuvas, tādēļ kopumā startēja vairāk nekā pussimt dalībnieku. Priežkalnos piedalījās 30 dalībnieki moto un 21 braucējs velo grupās, kas ir rekords Latvijas triāla jauno laiku vēsturē. Aizvadītajā Latvijas čempionāta sezonā startēja 97 sportisti, kas ir gandrīz par trešdaļu vairāk nekā iepriekšējā gadā, kad Latvijas čempionātā cīnījās 67 triālisti.

Grīnfelds (Agarska TK) pirms vairākām nedēļām pārrāva ceļgala krustenisko saiti, un viņa dalība šajās sacensībās, kā arī gaidāmajā Nāciju triālā bija zem lielas jautājuma zīmes. Taču sestdien viņš uzvarēja ļoti pārliecinoši ar 41 soda punktu, bet galvenā konkurenta Kaspara Vērnieka rēķinā bija 88 soda punkti.

Latvijas čempionātu Grīnfelds uzskata par veiksmīgi aizvadītu, lai gan jūlija beigās pārrautā saite lika sevi manīt pēdējā posmā. Tas tomēr neliedza Grīnfeldam savā mājas trasē Priežalnos iegūt pirmo vietu un sasniegt gada sākumā izvirzīto mērķi uzvarēt visos posmos.

Velo grupās gaidītā cīņa starp brāļiem Dermakiem izpalika. Ansis Dermaks uzvarēja pārliecinoši, līdz ar to izcīnot piekto Latvijas čempiona titulu. Savukārt Arvis Dermaks šogad bija pārliecinoši otrais labākais.

Triālistiem sezonā vēl būs atsevišķas klubu sacensības, kā arī Igaunijas un Slovākijas čempionāta posmi un Nāciju triāls Andorā, kur Latviju pārstāvēs Andris Grīnfelds, Kaspars Vērnieks, Didzis Grundulis un Artūrs Grīnfelds. Latvijas izlase ceļā dosies nākamo otrdien.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties