10.06.2014. 21:04
Šodien Smscredit.lv Virslīgas spēlē starp Daugavpils "Daugava" un Rīgas "Skonto" par visu laiku jaunāko Latvijas augstākās līgas vārtu guvēju kļuva rīdzinieks Jānis Grīnbergs, kurš tādā veidā laboja Valērijam Šabalam piederošo rekordu.

Šodien Rīgas "Skonto" Ilūkstē ar 4:0 sagrāva Daugavpils "Daugava". Daugavpilieši spēlēja bez vairākiem ierastajiem pamatspēlētājiem, tomēr komandas sniegums, it īpaši spēles pēdējās minūtēs, bija ļoti aizdomīgi vājš. Spēles kompensācijas laikā nevajadzīgā situācijā Ruslanu Mingazovu soda laukumā nogāza Aleksejs Kuplovs-Oginskis, bet piešķirto 11 metru soda sitienu izpildīt devās tikai 15 gadus un 102 dienas vecais Jānis Grīnbergs. Sev doto iespēju Grīnbergs izmantoja, tādā veidā kļūstot par visu laiku jaunāko vārtu guvēju Virslīgā!

Līdzšinējais rekords piederēja Valērijam Šabalam, kurš pirms četriem gadiem izcēlās ar vārtu guvumu "Olimps" sastāvā pret "Skonto". Tobrīd viņš bija 15 gadus un 193 dienas vecs. Starp citu, tolaik viņš bija jaunākais vārtu guvējs Eiropas futbola čempionātu augstākajās līgās pēckara laikos.

Valērijs Šabala jau rīt pievienosies "Club Brugge", tādēļ šodien laukumā viņš neizgāja, par ko pikts bija komandas galvenais treneris Tamazs Pertija [gaidiet video no preses konferences]. Toties Pertija veltīja uzslavas Grīnbergam, kuram šie vārti būšot nozīmīgi tieši psiholoģiskajā ziņā.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
FC Daugava Daugavpils - Skonto FC
14.00  -3.40  21.80 
7% 24% 69%  
  Visas spēlesOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties