13.01.2017. 15:15

Anastasija Grigorjeva. Divkārtējā valsts labākā sportiste 2016. gada Eiropas čempionātā Rīgā izcīnīja zelta medaļu. Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ierindojās astotajā vietā. Jau sesto reizi ir Daugavpils gada sportiste.

Ņikita Masjuks. Eiropas čempionātā Rīgā nebija starp favorītiem, taču pārsteidzoši izcīnīja piekto vietu. Pirmo reizi atzīts par Daugavpils gada sportistu - cīņā par šo titulu galvenais konkurents bija daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, kurš svinēja uzvaru iepriekšējā gadā.

Labākais jaunais sportists un arī populārākais sportists ir daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, kurš izcīnīja sudraba medaļu pasaules jaunatnes olimpiādē. Lai noskaidrotu 2016. gada Daugavpils populārāko sportistu, Sporta un jaunatnes departamenta "Facebook" lapā notika balsojums. Trešajā vietā ierindojās cīkstone Anastasija Grigorjeva (apmēram 355 balsis), otrais bija spīdvejists Andžejs Ļebedevs (~ 530 balsis), bet pirmo vietu ieguva daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, kurš saņēma aptuveni 650 balsis. Izpētot par daiļslidotāju nodotās balsis, tiek lēsts, ka uzvarēt ļāva vismaz 240 balsis no Japānas.

2016. gada labākā jaunā sportiste ir pludmales volejboliste Anastasija Kravčenoka, kopā ar jūrmalnieci Tīnu Graudiņu nopelnīja U22 Eiropas čempionāta zeltu. Iepriekšējā gada labākā jaunā sportiste Jekaterina Jermaļonoka (brīvā cīņa) šoreiz ieguva Daugavpils nākotnes cerības titulu.

Anastasija Kravčenoka svinīgajā pasākumā (foto: Sergejs Kuzņecovs, 7sport.lv)

Anastasija Grigorjeva saņem gada balvu (foto: Sergejs Kuzņecovs, 7sport.lv)

Gads labākā trenera balvas ieguva Grigorjevas un Jermaļonokas audzinātāja Ļubova Kopilova, kā arī Masjuka treneris Vitālijs Vērdiņš.

Gada notikums - Eiropas čempionāta otrais posms spīdvejā. Gada komanda - spīdveja klubs "Lokomotīve".

Izmantotie resursi:7sport.lvget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties