22.01.2017. 11:45
Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, bet viņa pārstāvētā Bufalo «Sabres» izcīnīja uzvaru.

«Sabres» regulārā čempionāta mačā viesos ar 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja vienu no līgas spēcīgākajām komandām Monreālas «Canadiens».

«Sabres» izcīnīja trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs.

Mača rezultātu otrā perioda ceturtajā minūtē atklāja «Canadiens» uzbrucējs Arturi Lehkonens, taču pēc minūtēs Braiens Džionta panāca izlīdzinājumu. Tiesa, līdz perioda vidum Monreālas komanda vēlreiz izvirzījās vadībā, precīzi metot Filipam Dano.

Tomēr trešās trešdaļas otrajā pusē Koudijs Frensons izlīdzināja rezultātu, bet atlikušajā laikā vārti netika gūti, līdz ar to uzvarētājs pamatlaikā nenoskaidrojās. Pagarinājumā pēc nospēlētām nepilnām divām minūtēm «Sabres» uzbrucējs Zaks Bogosjans pārspēja mājinieku vārtsargu Keriju Praisu, kaldinot Bufalo komandas uzvaras.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 16 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienu, uzvarēja divos no astoņiem iemetieniem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Girgensons 46 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -3.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» vienība ar 47 punktiem 46 spēlēs pakāpusies uz 13.pozīciju. Savukārt Atlantijas divīzijā «Sabres» tagad atrodas sestajā vietā astoņu komandu konkurencē.

Tikmēr «Canadiens» ar 63 punktiem 48 spēlēs atrodama šīs konferences ceturtajā vietā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933