12.09.2013. 20:39

Rezultatīvākais Grieķijas izlasē ar 20 punktiem bija Vasilis Spanulis, 11 punktus guva Kostas Kaimakoglu, bet pa desmit punktiem sakrāja Georgios Printezis un Jannis Burusis. Spānijas komandā pa 20 punktiem sakrāja Marks Gazols un Rūdijs Fernandess.

Jau no mača pirmajām minūtēm Spānijas basketbolisti ieguva pārsvaru, kas pēc nospēlētām desmit minūtēm bija sasniedzis jau desmit punktus (26:16), taču otrajā ceturtdaļā Grieķijas izlasei izdevās lauzt cīņas gaitu, pakāpeniski samazinot rezultāta starpību, bet pirmā puslaika beigās pat iegūstot sešu punktu pārsvaru (40:34).

Trešajā ceturtdaļā spāņi atkal spēja pārņemt vadību un ceturtdaļas beigās panāca +7 (57:50), bet pēdējās ceturtdaļas sākumā Spānijai bija +8 (60:52). Tomēr tad grieķi veica 12:1 izrāvienu un pārņēma vadību (62:61), bet pēdējās minūtes sākumā panāca jau 75:68.

Šovakar, plkst. 22.00 dienas pēdējā mačā laukumā dosies mājinieki, Slovēnijas basketbolisti un Itālijas izlase, kas šajā turnīrā vēl nav izjutusi zaudējuma rūgtumu.

Atgādinām, ka F apakšgrupas pirmajā šīsdienas mačā Horvātijas basketbolisti ar 88:63 sagrāva Somijas valstsvienību.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301