05.11.2017. 16:49

Permas klubam četras minūtes līdz pamatlaika noslēgumam situācija nebija pārāk spoža – desmit punktu deficīts. Taču atlikušajā laikā padevās izrāviens, pretiniekus noturot uz nulles un izraujot pagarinājumu. Amerikānim Frenkam Geinsam pat bija iespēja maču uzvarēt 40 minūšu ietvaros, bet viens no galvenajiem glābējiem pēdējā sekundē netrāpīja tālmetienu.

Papildlaikā bija nepieciešamas turpat divas minūtes, lai mērķi sasniegtu metiens no spēles. "Parma" ātri ieguva četru punktu pārsvaru, bet sekoja Gražuļa noteikumu pārkāpums. Pretinieki iemeta pirmo sodu, otro netrāpīja, bet savāca atlēkušo bumbu uzbrukumā un pietuvojās. Turpinājumā "Astana" palielināja apgriezienus aizsardzībā, aukstasinīgi realizēja soda metienus un uzvarēja ar 90:84. Kazahstānas komandai tā bija pirmā uzvara sezonā aizvadītajās piecās spēlēs.

Andrejs Gražulis, lai gan nedevās starta pieciniekā, laukumā pavadīja 29 ar pusi minūtes, kuru laikā guva septiņus punktus. Viņš realizēja vienīgo tālmetienu un divus no trim divpunktu metieniem. Tāpat Gražulis savāca četras atlēkušās bumbas (trīs uzbrukumā), atdeva vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja vienu metienu.

Nespēlējot Mārtiņam Meieram, ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Kazaņas "Unics", kas izbraukumā ar 91:65 sakāva Minskas "Tsmoki". Pēc pirmā puslaika viesiem bija septiņu punktu pārsvars, taču jebkādus jautājumus par uzvarētāju atbildēja trešā ceturtdaļa, kurā kazaņieši palielināja pārsvaru līdz 22 punktiem.

Uzvarētāju rindās seši spēlētāji sasniedza desmit gūto punktu robežu, bet rezultatīvākais ar 19 punktiem bija amerikāņu aizsargs Džamārs Smits, kurš realizēja četrus no pieciem tālmetieniem. Meiers VTB līgā piedalījies tikai vienā spēlē – 15. oktobrī pret Tallinas "Kalev" viņš iemeta četrus punktus. "Unics" pieteikumā sezonai ir septiņi ārzemnieki.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933