16.12.2017. 20:40

“Nikaru” šodien vadībā izvirzīja Maksima Seņa vārtu guvums jau trešajā minūtē. Pēc tam gan savā laukumā spēlējošais “Monarhs” spēja laiciņu turēties pretim un vārtus neielaist līdz 11. minūtei, bet tad gan sekoja liela sagrāve. “Nikars” līdz puslaika pārtraukumam panāca 5:0, bet otrajā puslaikā iesita vēl septiņus vārtus.

Ar “hat-trick” uzvarētāju sastāvā izcēlās Seņs un Artūrs Strazdiņš, kamēr pa vieniem vārtiem iesita Gomess, Matjušenko, Baklanovs, Aleksejevs, Ikstens un Alvešs.

“Nikars” šosezon vēl Virslīgā nav zaudējis nevienu punktu un iekrājis iespaidīgo vārtu bilanci 85:5.Pārliecinošu uzvaru izcīnīja arī “Beitar”, kas guva desmit vārtus pret “New Project Tente”. Pirmais puslaiks gan tika pabeigts ar salīdzinoši konkurētspējīgo rezultātu 4:2, bet otrajā puslaikā “Beitar” dominēja un uzvarēja ar 10:2. Trīs vārtus savā rēķinā ierakstīja Dmitrijs Kuzmins.

Bet dienas līdzvērtīgākais mačs norisinājās Ogrē, kur RABA spēlēja neizšķirti 2:2 pret “Petrow”. RABA vadībā izvirzījās pirmā pēc Dmitrija Jakovļeva sitiena, bet līdz pirmā puslaika beigām atbildi paspēja sniegt “Petrow” spēlētājs Eduards Martins. Otrajā puslaikā “Petrow” izvirzījās vadībā ar Artjoma Deņisenko sitiena palīdzību, turklāt tika vēl iegūtas tiesības uz 10m soda sitienu, taču tas bija nesekmīgs, un teju uzreiz pendele tika nozīmēta jau uz otriem vārtiem. Līdz ar to RABA paspēja izglābties, kad pēdējā minūtē pendeli realizēja Valērijs Čistjakovs.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācija

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430