23.03.2013. 19:29

Trešā gada studente Ilze Gotfrīda sestdien, 23. martā, NCAA studentu čempionāta pirmās kārtas spēlē guva desmit punktus, bet viņas pārstāvētā "Saint Joseph`s" komanda piedzīvoja zaudējumu pret "Vanderbilt" vienību ar rezultātu 54:60 (27:33, 27:27) un izstājās no tālākajām cīņām.

Pirms nedēļas “Saint Joseph`s” spēlētājas uzvarēja “Atlantic-10” konferences čempionātā, finālspēli aizvadot “Barclays Center” arēnā Bruklinā. Šonedēļ “vanadzes” pēc trīspadsmit gadu pārtraukuma atgriezās Nacionālajā čempionātā, kurā piedalās 64 labākās komandas.

Reģiona astotdaļfinālā par “Saint Joseph`s” pretiniecēm kļuva “Vanderbilt” basketbolistes (minētās augstskolas vīriešu komandā trenējas Andris Kehris). Spēle notika slavenās Konektikutas Universitātes mājas zālē – 1991. gadā uzbūvētajā “Harry A. Gampel” arēnā.

Ilze Gotfrīda 29 minūtēs kļuva par otru rezultatīvāko spēlētāju “vanadžu” sastāvā, guva 10 punktus (2p 4/8, 3p 0/1, 1p 2/2), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, tai skaitā piecas aizsardzībā (trešais labākais rādītājs), izdarīja trīs rezultatīvas piespēles (otrais rādītājs), pārtvēra vienu bumbu un saņēma četras personiskās piezīmes.

“Saint Joseph`s” komandai sezona beigusies, savukārt “Vanderbilt” otrajā kārtā, visticamāk, būs jāspēlē pret septiņkārtējām valsts čempionēm, Džīno Oriemmas trenēto “Connecticut” vienību.

Izmantotie resursi:NCAA.com – The Official Website of NCAA...