02.01.2015. 23:49
Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs šovakar izstājās no FA kausa izcīņas, viņa pārstāvētajam klubam "Colchester United" ar 1:3 atzīstot "Cardiff City" pārākumu.

Kaspars Gorkšs sāka spēli "Colchester United" starta vienpadsmitniekā, lai stātos pretī pakāpu augstāk spēlējošajam "Cardiff City". Gorkša komanda ikdienā spēlē angļu trešajā līgā, savukārt Kārdifas klubs ir "Championship" (pēc spēka – otrā) sarakstā.

Gorkšam bija laba iespēja atklāt spēles rezultātu, taču pēc stūra sitiena latviešu aizsargs ar galvu trāpīja nedaudz garām vārtiem. Drīz pēc tam gan tika gūti pirmie vārti, taču to paveica Kārdifas futbolisti. 32. minūtē pēc rikošeta vārtos nonāca Džo Rallsa sitiens. Pa ceļam uz vārtiem bumba skāra divus "Colchester United" futbolistus, un viens no tiem bija Gorkšs.

Otrā puslaika sākumā Kadīms Hariss panāca jau 2:0 Kārdifas labā, bet 59. minūtē trešos vārtus iesita Kenvains Džounss. "Colchester United" vēlāk guva goda vārtus, tomēr nespēja pilnībā atspēlēties un piekāpās ar 1:3, līdz ar to izstājoties no FA kausa trešajā kārtā. Gorkšs laukumā pavadīja visu spēli.

Iespējams, ka šī bija Gorkša pēdējā spēle "Colchester United" sastāvā. Parakstītais īstermiņa līgums ir noslēdzies līdz ar šī vakara maču FA kausā, bet latvieša palikšana komandā vēl pirms spēles nebija skaidri zināma, lai gan sarunas esot notikušas.

Izmantotie resursi:BBC - HomepageKocēni, sporta klubs Kocēni, Alejas 4, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4220
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties