29.01.2014. 11:15
Pārliecinošu uzvaru Anglijas pēc spēka otrās līgas - "Championship" - čempionāta spēlē otrdien izcīnīja Latvijas izlases aizsarga un kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā "Reading" vienība, kas ar rezultātu 5:1 (2:0) savā laukumā sagrāva Latvijas biznesmenim Valērijam Belokoņam piederošo "Blackpool" vienību.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Gorkšs šoreiz nospēlēja līdz 85.minūtei un tika nomainīts, kad cīņas gala rezultāts jau bija sasniegts. Kā zināms, savu karjeru Anglijā latviešu aizsargs uzsāka tieši Blekpūles komandā.

Uzvarētājiem šoreiz ar "hat-trick" izcēlās Adams le Fondrs, turklāt viņš trīs vārtus guva otrajā mājas spēlē pēc kārtas.

Tikmēr "Blackpool" komanda sezonas sākumā atradās kopvērtējuma līderpozīcijā, bet kopš novembra nav spējusi uzvarēt nevienā spēlē un nesen atlaida galveno treneri Polu Insu.

Turnīra kopvērtējumā "Reading" futbolisti ar 44 punktiem 28 cīņās joprojām saglabā sesto vietu, bet "Blackpool" ar 33 punktiem atrodas 15.pozīcijā.

Savukārt neveiksmi pēc spēka trešās līgas - "League One" - spēlē piedzīvoja Latvijas U-21 izlases aizsarga Edija Joksta pārstāvētā Oldemas "Athletic", kas ar 0:3 (0:0) savā laukumā piekāpās Volverhemptonas "Wanderers". Joksts turpina ārstēt kājas traumu un šim mačam nebija pieteikts.

Oldemas klubs čempionāta kopvērtējumā ar iekrātiem 30 punktiem 28 spēlēs joprojām ieņem 16.pozīciju 24 komandu konkurencē.Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties