14.01.2017. 18:23

Aizvakar pret "Liepāju" (2:1) pirmajā puslaikā spēlējusi lielākoties ar pārbaudāmajiem spēlētājiem, šodien jau starta vienpadsmitniekā devās gandrīz viss rīdzinieku kaujas sastāvs. Nespēlēja gan viens no potenciālajiem līderiem Artūrs Zjuzins, kurš nenozīmīga savainojuma dēļ tika pietaupīts un spēli vēroja no malas. Komandas sastāvā debitēja Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš aizsardzības centrā spēlēja kopā ar pārbaudāmo futbolistu.

Lietuvieši jau otrajā minūtē varēja izvirzīties vadībā, taču Vladislavs Kurakins droši tvēra bumbu un jau nākamajā uzbrukumā Kovaļovs, kurš pirmajā puslaikā spēlēja centra, nevis malējā pussarga pozīcijā, pats nopelnīja pendeli un to arī pārliecinoši realizēja (1:0). Kamēr "Atlantas" tā arī palika viena no retajām izdevībām visa mača garumā, "Riga" pirmajā puslaikā dominēja un radīja virkni pusmomentu un reālu vārtu gūšanas iespēju. Vistuvāk vārtu guvumam atkal bija Kovaļovs, kurš no distances trāpīja pa stabu.

Otrajā puslaikā komandas veica virkni spēlētāju maiņu (mājiniekiem laukumā devās Ivans Jeņins, Vitālijs Smirnovs, Viktors Litvinskis, Jevhens Bohašvili un vēl viens pārbaudāmais aizsargs) un cīņas gaita izlīdzinājās, tomēr bīstamāk joprojām uzbruka rīdzinieki, kuriem neilgi pēc pārtraukuma vieni vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ. 70. minūtē pārsvars gan tika dubultots, kad no tuvas distances savus pirmos vārtus "Riga" kreklā guva Daniils Turkovs (2:0).

"Riga" šajā ziemā aizvadījusi trīs pārbaudes spēles, pirmajā mačā cīnoties neizšķirti 1:1 ar RFS, un tagad dosies uz Dubaiju, kur paredzētas vēl trīs spēles – pret Ķīnas "Henan Jianye" (21. javārī), Zalcburgas "Red Bull" (25.) un "Astana" (28.). Kopā ar komandu uz AAE dosies arī Gorkšs, kurš pats gan uzsvēra, ka šobrīd vēl nezina, kur uzsāks jauno sezonu, un ir atvērts piedāvājumiem. Plašāku Gorkša komentāru par šķiršanos no "Liepājas" un iespējamo nākotni piedāvāsim pirmdien.

"Riga" – Klaipēdas "Atlantas" 2:0 (1:0)Vārti: Kovaļovs 3' (11m), Turkovs 70'Brīdinājumi:"Riga" pamatsastāvs: V. Kurakins – A. Kurakins, Gorkšs, ???, Timofejevs – Bogdaškins, Laizāns, Kovaļovs – Pētersons, Turkovs, PunculsGalvenais tiesnesis: Aleksandrs Golubevs

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa